Vital Country s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme dovozci, výrobci a velkoobchod se zdravou výživou a čerstvě praženou kávou ze 13 zemí světa. Pod naší značkou Vital Country prodáváme ucelený sortiment zdravé výživy. Zaměřujeme se na ořechy, suché plody, semínka a sortiment pro bezlepkové a Low Carb pečení i vaření. Pro naše zákazníky chceme to nejlepší. Pokud to cítíš stejně a hledáš spolehlivého velkoobchodního partnera, tak jsi ho právě našel. Naše nabídka je určena zejména pro e-shopy, kamenné prodejny se zdravou výživou nebo prodejny s farmářskými či bio produkty.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Vysokou kvalitu produktů
  • Spolehlivost a rychlé dodání
  • Přístup rodinné firmy

O naší firmě

Vital Country vznikla začátkem roku 2018. Nápad otevřít si vlastní obchod se zdravou výživou a kávou se však zrodil již začátkem roku 2016. Později jsme tuto myšlenku rozšířili o zavedení vlastní značky produktů a vybudování potravinářské balírny. Naše myšlenky se začaly měnit ve skutečnost začátkem roku 2017, kdy jsme zahájili rekonstrukci bývalého nonstop baru. Rekonstrukci jsme úspěšně dokončili v polovině roku 2017 a mohli jsme se naplno pustit do připrav našeho e-shopu. Po jeho spuštění rosteme raketovým tempem.

O našich produktech

Suroviny, které balíme pod značkou Vital Country velice přísně selektujeme, tak jako naše tuzemské i zahraniční dodavatele. Naše produkty balíme do vícevrstvých stojících sáčků se zipem. Takové balení lze snadno vystavit v prodejně i uskladnit v domácnosti. Díky zipu, který sáček dokáže opětovně a dokonale uzavřít je naše balení i velmi praktické. Prázdný sáček lze díky jeho uzavíratelnosti dále využít v domácnosti, čímž apelujeme na snižování odpadu na naší planetě.

Kontaktní údaje

Vital Country s.r.o.
Karla Steinera 930/15
31800  Plzeň
Česká republika
05175615
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Vital Country s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty