O projektu

Obchodiště je projekt společnosti Shoptet, největšího tvůrce e-shopového a pokladního systému v Čechách a na Slovensku. Cílem Obchodiště je vytvořit prostor pro komunikaci velkoobchodů a jejich odběratelů. 

Nabízíme prostor pro každého, kdo se chce stát dodavatelem, kdo chce nabídnout své produkty. Zároveň umožňujeme všem, kdo hledají dodavatele zboží, jeho snadné nalezení a okamžité oslovení dodavatele. 

Obchodiště je zcela zdarma, zcela bez poplatků, zcela bez závazků.  

Jak Obchodiště funguje?

Obchodiště je „samoobsluha“.  Jak ze strany velkoobchodu, tak i ze strany odběratele. 

Obchodiště pro Velkoobchody 

Máte-li zájem prezentovat svůj obchod a stát se velkoobchodním dodavatelem, klikněte na přidat velkoobchod, registrujte se a vytvořte svůj profilV profilu uvádějte co nejpodrobnější informace o vaší firmě a následně i o vašich produktech – detailní popis zvyšuje pravděpodobnost, že vaše zboží a nabídka zaujme potenciálního partnera. Přidání produktů usnadňujeme pomocí nástrojů pro hromadný import.

Profily a produkty před zveřejněním prochází kontroloa schválením. Nemusíte se však bát. Naše zásahy do popisu nehrozí – o vašem zboží toho víte nejvíce vy :-). Kontrola je čistě technického charakteru, provádíme ji hlavně pro udržení jednotného stylu celého Obchodiště. 

Pokud jste již registrování, můžete přidat medailonek vašeho velkoobchodu a produkty.


Obchodiště pro odběratele (e-shopy a jiné) 

Výběr sortimentu zboží na e-shop je jedno z nejdůležitějších rozhodnutí, které eshopař řeší. Je jedno, jestli začínáte nebo „pouze“ rozšiřujete sortiment a hledáte nového dodavatele? Tak či onak jde vždy o strastiplné hledání produktů, kontaktů a domlouvání. Tedy tak to bylo před spuštěním Obchodiště. Teď už je to jednoduchý, rychlý, přímočarý proces bez zbytečných komplikací.

Na Obchodišti najdete velkoobchodní dodavatele téměř čehokoliv. Velkoobchody můžete rychle oslovit pomocí kontaktního formuláře.

Jak probíhá spolupráce?

Jednoduše. Každý profil velkoobchodu i každý detail produktu obsahuje kontaktní formulář. Zprávy posílané přes tento formulář putují přímo do rukou velkoobchodu. Ddalší komunikace a nabídek nijak nevstupujeme, proto za ně ani neručíme 

Věříme, že díky Obchodišti naleznete nové možnosti pro svůj obchod. Přejeme mnoho úspěchů! 

Jsou nějaká omezení pro používání Obchodiště? 

Ne. Opravdu žádná. Velkoobchody e-shopy nemusí používat naše e-shopové řešení, nemáme ani žádné požadavky na systém. Není žádné omezení na kategorii produktů, jejich počet, ani další parametry. Prostě nic.