O projektu

Chcete rozšířit svůj sortiment zboží na e-shopu, nebo úplně začínáte a hledáte nového dodavatele zboží? Obchodiště.cz vám v tom pomůže. Jedná se o projekt společnosti Shoptet.cz, tvůrce největšího e-shopového a pokladního systému v Čechách a na Slovensku. Protože víme, že volba sortimentu je pro e-shop zásadním krokem, rozhodli jsme se spustit portál, který bude prezentací velkoobchodních dodavatelů. A protože řada velkoobchodních dodavatelů využívá systém Shoptet, mají ostatní e-shopaři na Shoptetu jednoduchou možnost se na takového dodavatele napojit.

Vytvoření medailonku a prezentace firmy není zpoplatněná. Našim cílem je nabídnout prostor pro každého, kdo se chce stát dodavatelem, kdo chce nabídnout své produkty k prodeji, ale také umožnit všem, kteří hledají dodavatele zboží, aby mohli snadno a na jednom místě svou poptávku uspokojit.

Neklademe žádné podmínky, na jakých technických řešeních mají nabízené e-shopy fungovat a ani nekontrolujeme správnost vložených údajů, přidat sem svůj obchod do nabídky dodavatelů může každý.

Jak Obchodiště.cz funguje?

Obchodiště je jednoduše řečeno „samoobslužné“. To znamená, že každý, kdo má zájem zde odprezentovat svůj obchod a stát se velkoobchodním dodavatelem, si ho přes možnost Přidat velkoobchod vloží. Dbejte na to, abyste vkládali co nejpodrobnější informace – čím více toho o obchodu napíšete, tím je větší pravděpodobnost, že vaše zboží a nabídka zaujme potenciálního partnera. Abychom udrželi jednotný řád, budeme vkládané příspěvky kontrolovat a schvalovat, ale není třeba se bát, pokud nebude potřeba, nijak do vašich zápisů zasahovat nebudeme.

Přidat velkoobchod

V sekci Akční nabídky můžete přidat zboží, které chcete promovat. Je zde možné přiřadit popis produktu, informativní obrázek, množství a cenu. Zájemce Vás poté osloví preš poptávkový formulář.

Přidat nabídku

Jak probíhá navázání spolupráce?

Pokud jste si vybrali dodavatele, na kterého byste chtěli svůj obchod napojit, stačí vyplnit kontaktní formulář, který najdete v detailu každého obchodu vloženého na Obchodiště.cz  Vaše zpráva přijde přímo k rukám majitele a následná komunikace už probíhá přímo mezi vámi dvěma. Shoptet.cz do nabídek nijak nevstupuje ani je nezprostředkovává, tudíž za ně ale ani neručí.

Věříme, že díky Obchodiště.cz naleznete nové možnosti pro svůj obchod. Přejeme mnoho úspěšných obchodů!