Pan Alfréd s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Hledáme především firmy z gastro prostředí, které chtějí svojí nabídku zpestřit o netradiční nápoje, a odlišit se. Velmi velkou výhodou je, že Pan Alfréd si v Praze a okolí rozváží zboží sám, naše doprava je velice rychlá, pružná a především dochvilná. Pro naše partnery máme samozřejmě i marketingovou podporu – emailing, propagace v našich FB skupinách a blozích.

Za každý nákup u Pana Alfréda můžete vyhrát zajímavé ceny z věrnostního programu = automobil, mobilní telefony, finanční výhry, drobná elektronika a mnoho dalšího.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Marketingová podpora

O naší firmě

PanAlfréd.cz je mladá firma, která se specializuje na prodej nápojů všeho druhu. Vítězí u nás především originalita, ale zavedené značky u nás naleznete také. Jedním z klíčových vlastností online prodeje je doprava, proto se Pan Alfréd soustředí z velké částí i na budování vlastní logistické sítě. Daří se nám jezdit spolehlivě načas v relativně úzkých časových intervalech. Proč to děláme? Protože stejně jako si chcete vychutnat Váš oblíbený drink od první do poslední kapky i nákup u Pana Alfréda musí proběhnout úspěšně a bez problému od zadání až po vyřízení objednávky. Přejeme Na zdraví!

O našich produktech

V naší velkoobchodní nabídce naleznete zajímavé nealkoholické nápoje, pivo i víno. Destiláty slouží pouze pro osobní spotřebu = dárkové předměty, večírky, vlastní spotřeba.

Kontaktní údaje

Pan Alfréd s.r.o.
Saturnova 1331/48
10400  Praha 10
Česká republika
04754492
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.