Zuzana Majtanová

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vyrábíme stylové designové obojky, vodítka a především venčící kabelky i vyladěné venčící sady pro pejskaře a jejich čtyřnohé kamarády. Zbožňujeme naše hafany a bereme je jako členy rodiny. Proto pro ně chceme jen to nejlepší. Každý náš ručně vyrobený kousek je jedinečný originál. Klademe důrazem na preciznost a použití těch nejkrásnějších a nejkvalitnějších látek. Vše vyrobeno v České Republice.

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Šití a navrhování designu je naše velké hobby a s použitím především zajímavých materiálů . Každý nový produkt vždy testuje stylová buldočí dáma, která má vkus typicky francouzský. Dobrovolně se stala testerkou a modelkou všech nových produktů, jen při focení se do fotoaparátu zásadně nekouká.

O našich produktech

Jediným našim cílem je, aby byla naše tvorba stylová, funkční a abyste si ji stejně jako my zamilovali. Výrobky jsou určené pro všechny plemena psů a samozřejmě i jejich majitele s náročnými požadavky. Vytváříme nový pohled na kreativní svět doplňků pro pejsky a jejich páníčky. 
Když je venčení módní záležitostí.

Kontaktní údaje

Zuzana Majtanová
Jeremenkova 806/21
703 00  Ostrava 3
Česká republika
07487274
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Akční nabídka

Designové psí obojky a vodítka

Základ našich vodítek tvoří lano a popruhové držení potažené bavlněnou látkou pro větší pohodlí pejskaře. Spoj lana je jištěný více způsoby, proto bez obav vydrží tah vašeho pejska. Rukojeť vodítka je z popruhu a designové látky. Vše je ručně a precizně zpracováno. Doplněno o kvalitní komponenty a aplikace v odstínu stříbrném, zlatém nebo imitace růžového zlata.

Ve stejném dekoru vyrábíme rovněž obojky a především u našich zákazníků velice žádané venčící kabelky ve sladěném designu.

Cena: 599 Kč / ks

Venčící sada Sue Mayty pro správného pejskaře

Kombinace hnědé veganské kůže s velice kvalitní modrotiskovou látkou vám zaručí úspěch a obdiv na vašich společných procházkách po městě i v přírodě. Modrotisková látka, kterou znaly už babičky našich babiček je velice oblíbená. Tento model je malým vzdáním úcty našim moravským tradicím a práci našich předků. Navrženo pro stylové pejskaře. Na této kabelce z kolekce PRESTIGE najdete kovové komponenty v barvě stříbra.

Součásti sady je kabelka Prestige a nastavitelný obojek. Lanové vodítko si můžete objednat k sadě ve standardní nebo prodloužené délce.

U obojků šířky 15 mm používáme poloplastové spony, u všech ostatních šířek kovové.

Informace ke kabelce

Materiál: 100% bavlna, 100% PU (podlep 100% COT)

Rozměry: 240 x 250 mm

Cena: 1 599 Kč / ks