ŽUSY s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Pro naše velkoobchodní zákazníky máme připravený slevový program odstupňovaný podle objemu dané objednávky. Základ tvoří VO ceník, podle kterého se vám bude počítat objemová sleva. Vše probíhá v prostředí našeho Shoptet eshopu, kdy vám hranici další slevové kategorie bude počítat přímo košík.

VO registrace podléhá schválení a je vhodná pro obchodníky. Tedy eshopy, velkoobchody a místa, které to nabízí dál koncovým zákazníkům. Objednávky posíláme Toptransem na nevratných paletách a nebo v přepravních kartonech. Doručení zdarma platí u objednávek nad 5000 Kč.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Objemové slevy
  • Velkoobchodní účet v eshopu
  • Produkty, které zákazníci milují
  • Přednostní přístup k novinkám
  • Lepší náladu

O naší firmě

Firmu ŽUSY s.r.o. (Žufánek a synové) založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Sídlí v obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště.

Cílem bylo vybudování ovocného lihovaru vyrábějící produkty v kvalitě, jakou do té doby znali lidé pouze z domácího pálení. Podařilo se nám vrátit slivovici veškerou její vážnost a nastartovat revoluci v podobě prvních českých destilovaných absintů a ginů.

O našich produktech

Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat. Destilujeme, macerujeme a tvoříme tak, aby výsledný produkt chutnal hlavně nám samotným a nemuseli se za něj nikdy a před nikým stydět. Proto všechny destiláty a likéry nesou naše jméno.

Do součastného sortimentu patří Slivovice, Hruškovice, Meruňkovice, Rynglovice, Jablkovice, Absint, Borovička, Giny a Geisty, z likérů pak Kontušovka, Višňovka, Ořechovka a Medový likér.

Postupně představujeme i celou řadu dárkových balení a limitovaných edicí vyráběných jen jednou za čas.

Kontaktní údaje

ŽUSY s.r.o.
Boršice u Blatnice 57
68763  Boršice u Blatnice
Česká republika
26224496
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.