ZoomBee s.r.o. (ZoomBee)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Sešity pro předškoláky, pro jejich rozvoj i zábavu

O naší firmě

Vydavatelství ZoomBee se zaměřuje na sešity, které hravou formou rozvíjí malé předškoláčky. Každý návrh a podoba vychází přímo od nás ve spolupráci s našim testovacím týmem tvořeným právě předškoláky (a jejich připomínky bereme vážně). Myšlenky a nápady pak zhmotní čeští ilustrátoři. V našem portfoliu tak najdete sešity doprovázené ilustracemi např. od Petry Šolcové nebo Zuzky Slánské. Nově také spolupracujeme s úspěšnou influencerkou Markétou v troubě, která pro nás připravila podložky pro práci s modelínou.

A proč jsou naše sešity tak oblíbené? Především pro svoji originalitu v podobě ilustrací, svou hravostí, jsou české výroby a hlavně děti moc baví (a nejen je, zdravíme tímto babičky Olgu a Eriku, které prý relaxují u našich Vodomalovánek, které původně objednaly pro vnoučata). To, že se děti přitom i rozvíjí, je jen pomyslná třešeň na dortu. A ještě musíme dodat, že naše sešity rozhodně ve tříděném odpadu nekončí, což dokazují vytapetované pokojíčky, které zdobí listy především z Vodomalovánek (to bude tou sytostí barev, kterou mají).

ZoomBee má vlastní eshop, který vznikl především díky stoupající poptávce a již nebylo možné vše řešit přes emaily a telefony. Začalo to dopravou po okolí, pak do Prahy, Moravu, prostě celá ČR a teď sešity cestují i na Slovenko. Obliba sešitů stále roste (a jsme za to velmi vděční), ale rádi bychom se věnovali především našemu prvotnímu poslání, a to práci s dětmi a vydáváním sešitů. A protože spolupráce s partnery z maloobchodu se osvědčila, rádi bychom prodej směřovali touto cestou. Hledáme tedy další maloobchodní partnery a pokud Vás sešity alespoň trochu oslovily, rádi Vám je ukážeme v plné parádě přímo u Vás. Ozvěte se nám!

O našich produktech

Stříhánky 1 a 2 – sešity, které naučí děti pracovat s nůžkami. První díl (oranžový) je určen pro úplné začátečníky, obrázky jsou řazeny dle obtížnosti, a tak se děti postupně prostříhávají až k malým detailům. Stříhánky druhý díl (zelený), je určen pro mírné profíky. Sešit je větší a najdete zde více detailů na stříhání. Čím jsou hravé? Protože s obrázky dále pracují, např. si vystřihnout malé puzzle, ochrání zahrádku přes mlsnými králíky, v druhém díle si postaví ruské kolo nebo si vystřihnout vnitřní orgány a správně poskládají na lidské tělo. Sešity mají gramáž papíru takovou, aby jej mohly ustřihnout dětské plastové nůžky, děti tak mohou pracovat zcela samostatně.

Vodomalováky – omalovánky, které se vybarvují jen namočeným štětcem. Nabízíme jak jednorázové (Kačenky, Doprava, Les), tak také jedny, které lze vymalovávat opakově (Safari).

  • Jednorázové mají velikost A4, pro menší děti jsou Kačenky a Doprava, které mají jeden motiv bez barevného pozadí a méně detailů, Les je určen již pro zdatnější malíře, kteří mají dostatečnou trpělivost na detaily a vybarví i celé pozadí. Obrázky jsou potištěny jednostranně, papír má vyšší gramáž z důvodu zamezení rozpití a po vybarvení vypadají jako malý plakátek.
  • Opakovaně vymalovatelné – obrázek o velikost A5 je potažen bílou barvou, která po namočení zmizí a ukáže se obrázek, po zaschnutí (do 5 minut) se obrázek opět potáhne bílou barvou. Omalovánky jsou určeny pro malé malíře od 2 let, protože jsou  velmi jednoduché na vybarvení a i obrázky jsou směřovány pro ty nejmenší.

Pěnové samolepky – pěnové plastické samolepky se dobře drží a dobře lepí. K sešitu je přiložen arch se samolepky a děti je lepí do kroužku, který je ohraničený stejnou barvou jako má samolepka. Sešit si získal oblibu díky nádherné ilustraci od Petry Šolcové, která se líbí nejen dětem, ale i dospělým. Naučí se přitom i barvy.

Plastelínohraní – v rámci projektu Plastelínohraní vzniklo 20 podložek pro práci s modelínou. Je to taková inspirace pro děti, které nevědí, co vymodelovat. Podložka je navede a podpoří jejich fantazii. Mohou si např. vymodelovat počasí, ozdobit perníčky nebo vymodelovat knoflíky. Podložky jsou laminované, takže je pak lze otřít a použít znovu. Také na ně lze malovat fixami na bílé tabule, které jdou též jednoduše smazat ubrouskem (ale to nebyl primární účel). Podložky vznikly ve spolupráci s Markétou v troubě.

Puzzle – 24 dilné puzzle, které nabízíme ve dvou variantách, Džungle nebo Les. Ilustraci a grafiku vytvořila Beáta Gejdošová. Puzzle vniklo především proto, aby si děti trénovaly trpělivost a představivost. Je vyrobené z kašírovaného papíru, která je velmi příjemný v dlaních a vyraženo bylo v ČR.

Kontaktní údaje

ZoomBee s.r.o. (ZoomBee)
Zelená 427
25262  Statenice
Česká republika
07192835

Kontaktní osoba

Veronika

Veronika

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.