ZooControl s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše společnost nabízí chytrá IoT čidla, díky kterým lze ochránit majetek. V naší nabídce jsou k dispozici čidla, která zabezpečí domácnost před vniknutím nežádoucích subjektů. Čidla, díky kterým získáte během okamžiku přehled o spotřebě elektřiny nebo její výrobě. Či čidla, která vám hlídají spotřebu vody nebo vás informují o úniku vody do objektu. Všechna tato zařízení lze ovládat díky vlastní aplikaci ZOOCO, která je automaticky součástí každého čidla zdarma. Tu lze spravovat jak prostřednictvím mobilního telefonu, tak počítače.

Co vám nabídneme

  • Vlastní aplikace
  • Vlastní licence

O naší firmě

ZOOCO vzniklo v Českých Budějovicích a spadá pod společnost ZooControl s.r.o.

Nápad zjednodušit lidem život pomocí internetu věcí se zrodil v hlavě zakladatele Jiřího Malechy, kdy podnětem tohoto nápadu bylo ukradené kolo a to, jak krádeži zabránit. Výstupem je projekt ZOOCO, který nabízí chytrá zařízení, která lidem ulehčí život a ochrání jejich majetek.

Společně pracujeme na tom, aby tato zařízení nestála milion a mohl je používat i obyčejný smrtelník, ne jen technický mág.

O našich produktech

Nabízíme čidla s vlastní aplikací v CZ mutaci, která ochrání majetek. Zároveň pro vývojáře IoT zařízení je v naší nabídce k dispozici licence ZOOCO, díky které je možné připojit vlastní čidla na IoT síť Sigfox.

Kontaktní údaje

ZooControl s.r.o.
Planá 67
37001  České Budějovice
Česká republika
05766656
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.