Zdeněk Civín (Pierre design - betonové dekorace)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše betonové dekorace vyzdvihnou nejen zahradu, ale dají se i vhodně zakomponovat do interiérů. Technologie, kterou dekorace vyrábíme je ojedinělá a některé dekorace díky této technologii vypadají jako živé. Všechny dekorace jsou mrazuvzdorné, proto se nemusejí na zimu uklízet a mohou zůstat venku. Díky tíze betonu se o ně nemusíte bát ani když přijde vichřice. Tyto vlastnosti ocení nejeden zahradní nadšenec.

Zde na Obchodišti máme vystaveno v kategorii „Dům a zahrada“ pouze pár kousků. V našem hlavním e-shopu toho na vás čeká mnohem víc.

O naší firmě

Jsme česká rodinná dílna sídlící na západě Čech. Začínali jsme v roce 2018 v garáži a zprvu se jednalo pouze o koníček a dělání radosti pouze našemu blízkému okolí. Po sklizni chvály a úspěchů jsme se rozhodli dělat radost po celé ČR. Hlavní pilíře našeho podnikání jsou 1.) výroba betonových dekorací a 2.) výroba forem pro odlévání betonu. Naše vášeň pro toto podnikání nás žene k tomu neustále rozšiřovat náš sortiment.

O našich produktech

Každá dekorace vzniká následujícím způsobem. Nejprve se připraví speciální betonová směs, která se poté nalije do připravených forem. Za pomoci techniky se ze směsi vytlačí vzduchové bubliny, které by na povrchu dekorací jinak vytvářely díry. Zalitá forma se nechá 24 hodin ležet, aby směs vytvrdla. Poté se forma rozebere a vyndá se polotovar, který se následně nabarví a upraví do finální podoby. Na barvení se používá speciální barvivo, které odolává povětrnostním vlivům. Po finální kontrole může zboží odjet k odběratelům.

Kontaktní údaje

Zdeněk Civín (Pierre design - betonové dekorace)
Částkov 103
34801  Částkov
Česká republika
02982650

Kontaktní osoba

Zdeněk Civín

Zdeněk Civín

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.