Westlogic s.r.o. (ZUTY.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Malování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe z dětství. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete na vybarvení dané plošky.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping
  • Prodej na sklad

O naší firmě

Jsme česká společnost, která vyvíjí, tiskne a distribuuje šablony pro malování podle čísel. Stali jsme se jedničkou na českém trhu zejména díky našemu přístupu k zákazníkovi. Jsme na trhu už od roku 2010. Tedy už od dob, kdy malování podle čísel znalo jen pár zasvěcenců. Máme bohaté zkušenosti s prodejem a jsme zkušenými odborníky. Veškerá výroba, vývoj, balení a distribuce probíhá v EU. Vysokou kvalitu si tak můžeme pohlídat osobně přímo ve výrobním procesu.

O našich produktech

Malování podle čísel je zábava pro každého. Navíc podporuje zdraví formou snižování stresu, zlepšuje jemnou motoriku a výborně si u něj odpočinete. Můžete tak zažít příznivé účinky arteterapie.

Princip malování podle čísel je snadný – obdržíte plátno (volitelně už napnuté v rámu) s předtištěnými a očíslovanými ploškami. Ty pak vymalujete akrylovými barvami s odpovídajícím číslováním. Vše potřebné pro namalování obrazu dostanete v objednávce.

Kontaktní údaje

Westlogic s.r.o. (ZUTY.cz)
Olomoucká 267/29
74601  Opava – Předměstí
Česká republika
28637372
DIČ

Kontaktní osoba

Jana Plevová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Westlogic s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty