Webgain s.r.o. (bHome)

Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme produkty vhodné do těchto kategorií: dětské zboží – dětský nábytek (stoly se židlemi, kreslící stolky, organizéry na hračky), hračky (plyšové hračky, figurky, vodní pistole,…), dětské kostýmy a doplňky, školní potřeby (aktovky, batohy, pouzdra), lůžkoviny (povlečení, prostěradla), dětské cestovní kufry apod.

Máme vlastní XML feed, který poskytujeme odběratelům. Nabízíme službu dropshippingu s rychlou expedicí k zákazníkovi – doručení do 1 pracovního dne v ČR, do dvou pracovních dní do SR. Všechny nabízené produkty máme fyzicky skladem v Třinci a expedujeme objednávky zaslané do 12:00.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

Provozujeme velkoobchod a maloobchod s dětským zbožím. Nabídku intenzivně rozšiřujeme o nové produkty a varianty.

Spolupráce probíhá tak, že se odběratel registruje na našich stránkách. Následně má nastaveny velkoobchodní ceny a obdrží od nás XML feed pro přidání produktů (feed obsahuje veškeré údaje: obrázky, popisky, ceny, …). Zboží následně odběratel objedná na našem eshopu, kde určí dodací adresu (svůj sklad, vlastní svoz – dropshipping, nebo adresu koncového zákazníka).

O našich produktech

Nabízené zboží máme vždy fyzicky na skladě a objednávky expedujeme ihned. Nabízíme kvalitní produkty s ohledem na bezpečnost dětí. Prodáváme pouze výrobky, které máme sami ověřeny. V případě reklamací reagujeme co nejrychleji a řešení nabízíme co nejjednodušší cestou.

Kontaktní údaje

Webgain s.r.o. (bHome)
Oldřichovice 869
73961  Třinec
Česká republika
29457777
DIČ

Kontaktní osoba

Adriana Potočná

Adriana Potočná

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.