Viridi mundi 168 s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše společnost se již několik let zabývá dovozem potravin a delikates z celého Chorvatska. Mineralní vody Jamnica a Jana. Dovážíme jedny z nejlepších fíků (Neretva,Dubrovnik a ostrovy)a výrobků z nich, chorvatské fíky jsou totiž považovány za nejlepší na světě, dále také džemy z různých druhů ovoce jako mandarinky, jablka, maliny, pomeranče nebo šípek, která je opravdu vynikající a oblíbený. Dále také domácí dalmatský pršut, olivy plněné sýrem kozím, ovčím, mandlí, papričky plněné sýrem v olivovém oleji,olivové oleje, dýňové oleje, sýry, jeden z nejznámějších sýru na světě pažský sýr, kozí sýry, lanýže apod. Je toho opravdu mnoho a vše opravdu chutné a kvalitní. Více na našem eshopu.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Zboží odebíráme přímo od výrobců, které známe z 99% osobně z doby kdy jsme v Chorvatsku žili. Prodáváme tedy zboží prvotřídní kvality, které známe a sami konzumujeme.

O našich produktech

Dovážíme jedny z nejlepších fíků a výrobků z nich, chorvatské fíky jsou totiž považovány za nejlepší na světě, dále také džemy z různých druhů ovoce jako mandarinky, jablka, maliny, pomeranče nebo šípek, která je opravdu vynikající a oblíbený. Dále také domácí Dalmatský pršut, olivy plněné sýrem kozím, ovčím, mandlí, papričky plněné sýrem, v olivovém oleji, olivové oleje, 100% dýňové oleje, jeden z nejznámějších sýru na světě Pažský sýr, kozí sýry, lanýže, domácí velmi oblíbený Ajvar  a v neposlední řadě nejznámější minerální vody Jamnica a Jana. Zásobujeme obchody, kavárny, restaurace, hotely aj,.

 

Kontaktní údaje

Viridi mundi 168 s.r.o.
Kaprova 42
11000  Praha
Česká republika
05616115
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Viridi mundi 168 s.r.o.

Název a popis produktu
Cena