Viridi mundi 168 s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše společnost se již několik let zabývá dovozem potravin a delikates z celého Chorvatska. Mineralní vody Jamnica a Jana. Dovážíme jedny z nejlepších fíků (Neretva,Dubrovnik a ostrovy)a výrobků z nich, chorvatské fíky jsou totiž považovány za nejlepší na světě, dále také džemy z různých druhů ovoce jako mandarinky, jablka, maliny, pomeranče nebo šípek, která je opravdu vynikající a oblíbený. Dále také domácí dalmatský pršut, olivy plněné sýrem kozím, ovčím, mandlí, papričky plněné sýrem v olivovém oleji,olivové oleje, dýňové oleje, sýry, jeden z nejznámějších sýru na světě pažský sýr, kozí sýry, lanýže apod. Je toho opravdu mnoho a vše opravdu chutné a kvalitní. Více na našem eshopu.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Zboží odebíráme přímo od výrobců, které známe z 99% osobně z doby kdy jsme v Chorvatsku žili. Prodáváme tedy zboží prvotřídní kvality, které známe a sami konzumujeme.

O našich produktech

Dovážíme jedny z nejlepších fíků a výrobků z nich, chorvatské fíky jsou totiž považovány za nejlepší na světě, dále také džemy z různých druhů ovoce jako mandarinky, jablka, maliny, pomeranče nebo šípek, která je opravdu vynikající a oblíbený. Dále také domácí Dalmatský pršut, olivy plněné sýrem kozím, ovčím, mandlí, papričky plněné sýrem, v olivovém oleji,olivové oleje,dýňové oleje, jeden z nejznámějších sýru na světě Pažský sýr, kozí sýry, lanýže, domácí velmi oblíbený Ajvar.

Kontaktní údaje

Viridi mundi 168 s.r.o.
Kaprova 42
11000  Praha
Česká republika
05616115
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.