Viktorie Tichánková (Victoria's fields)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Victoria´s fields jsou ručně vyráběné květinové šperky z beskydských luk a lesů, ve kterých se skrývá skutečný kousek přírody. Můžete si být jisti, že každičký šperk, který si u mne vyberete, je originální. U květinových radostí velmi dbám na to, aby byly vyrobeny v té největší kvalitě. 

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Odeslání objednávky do 24 hodin
  • Produktové foto k dispozici
  • Markentingová podpora

O naší firmě

Mé jméno je Viktorie. Miluji, když mám čas na sebe a když můžu někomu vykouzlit úsměv na tváři. Čas na sebe pro mne znamená spojit se s přírodou, procházet se po lese, louce plné květin, lehnout si na trávu a jen vnímat dech přírody. A proto jsem si řekla, že to, co miluji chci předat dál. Tento pocit a všechny emoce s ním zvěčnuji v podobě kvítků zalitých v křišťálové pryskyřici natrhaných s láskou.

Moje malá firmička začala rozkvétat minulé léto. Victoria’s fields vznikla z čistého nadšení a lásky k tvorbě. V německém městečku Augsburgu, kde jsem byla na Erasmu, to všechno začalo. Byla jsem každý den po kolena v trávě, kde jsem sbírala květiny. Tolik  barev a vůní! Zamilovala jsem se. Tvořila jsem každičkou volnou chvíli. A to vlastně dělám i teď. Až na to, že na tvoření mám konečně mnohem víc času.

Květiny sbírám, suším, zalévám křišťálovou pryskyřicí, ručně brousím a leštím. Na výrobě šperků mám ráda celý proces, od samotného začátku, kdy květinu utrhnu, až do konce, kdy hotové dílko vložím do papírové dárkové krabičky, kde čeká na vílu, které vykouzlí úsměv na tváři.

O našich produktech

Vyrábím zejména náušnice, náhrdelníky a prsteny. Všechny komponenty jsou z chirurgické nebo-li nerezové oceli, jejíž vlastnosti bych přirovnala ke stříbru (na rozdíl od stříbra však nezčerná), nemění ani neztrácí barvu a je vhodná i pro alergiky. Taktéž pryskyřice je v té nejvyšší kvalitě, je průzračná a tvrdá jako sklo, nemění svou barvu a nežloutne na slunci.

Všechny květiny sbírám ručně na beskydských lukách a kopcích, ale také na jiných místech České republiky. Květiny dále suším a zalévám křišťálovou pryskyřicí. Poté všechny šperky ručně brousím nejméně několik desítek minut a následně je leštím profesionálním leštícím strojem, aby byly dokonale průzračné a lesklé.

Všechny šperky zasílám v papírových obalech bez použití plastu. Ke každému šperku zasílám také dárkovou krabičku a všechny potřebné materiály.

Kontaktní údaje

Viktorie Tichánková (Victoria's fields)
Nové Dvory-Hlíny 1078
73801  Frýdek-Místek – Frýdek
Česká republika
07314116

Kontaktní osoba

Viktorie Tichánková

Viktorie Tichánková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.