Velkoobchodplus, s.r.o. (Velkoobchodplus.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zabýváme se prodejem výtvarných a kancelářských potřeb, kancelářské techniky a kompletního sortimentu papírnictví pro firmy, školy i domácnosti. Jsme také výhradním distributorem české značky dřevěných hraček a postaviček Toywood.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

Zabýváme se prodejem výtvarných a kancelářských potřeb, kancelářské techniky a kompletního sortimentu papírnictví pro firmy, školy i domácnosti již od roku 2010. Jsme také výhradním distributorem české značky ručně malovaných a dřevěných hraček a postaviček Toywood.  Zakládáme si na osobním přístupu, pružnosti a splnění nejnáročnějších požadavků našich zákazníků.

O našich produktech

V našem sortimentu najdete kvalitní kancelářské a výtvarné potřeby Pilot, Oxford, Koh-i-noor, Bantex, Rayfilm, Maped, Donau, Linarts a mnoho dalších. Ze širokého sortimentu u nás naleznete například sešívačky, děrovačky, papíry pro tisk a kopírování, laminátory, řezačky, lepidla, psací a kreslící potřeby, termokotoučky, dále pak široké množství bílých a barevných čtvrtek či kartonů. A také značku Toywood. Zde se snoubí jedinečnost českého řemesla, ruční malovaní a tuzemské bukové dřevo. Certifikované a nezávadné barvy jsou samozřejmostí. V dětech rozvíjí představivost a v dospělých probudí vzpomínky na dětství.

Kontaktní údaje

Velkoobchodplus, s.r.o. (Velkoobchodplus.cz)
Jičínská 226/17
13000  Praha 3
Česká republika
24715115
DIČ

Kontaktní osoba

Vendula Drtílková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.