VBB & Partners s.r.o. (Carpaty enjoy)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše společnost působí i jako velkoobchodní dodavatel přírodních nealkoholických nápojů, které jsou vyráběny na Ukrajině – ekologicky čistá a průmyslem nezasažená Zakarpatská oblast – a splňují všechny požadavky kvality a bezpečnosti EU. Zaměřujeme se na nápoje, u kterých vidíme potenciál na českém trhu. Jsou to nápoje jako:

  • Březová míza
  • Akátový nápoj
  • Bezinkový nápoj
  • Lipový nápoj
  • Šípkový nápoj
  • Uzvar
  • Jablečná šťáva nečiřená (100% šťáva bez cukru)

Tyto nápoje jsou vyráběny jen z přírodních surovin bez konzervantů a umělých barviv nebo sladidel. Nápoje jsou rozlévané a dodávané ve skle.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Společnost VBB & Partners s.r.o. vznikla v roce 2022 jako vyústění naší humanitární pomoci Ukrajině a jejím občanům v této nelehké době. Na Ukrajině máme rodinu a přátele, které jsme od začátku konfliktu podporovali. Měli jsme tak možnost vidět a zažít to, co se tam děje, na vlastní kůži. Díky našim přátelům a přátelům našich přátel jsme dovezli na Ukrajinu přibližně 10 tun pomoci, tj. jídlo, drogerii, léky a zdravotnický materiál.

Vše, co začalo jako humanitární pomoc, vyústilo v založení společnosti s mezinárodním přesahem. Zaměřujeme se na hledání a realizaci obchodních příležitostí pro evropské společnosti, kteří chtějí působit na Ukrajině a pomáháme ukrajinským výrobcům prosadit se na EU trhu. Zajišťujeme ucelený balíček služeb, počínaje analýzou trhu, podporou při získání potřebných certifikátů kvality v dané zemi, uvedení produktů na trh až po zajištění logistiky mezi EU a Ukrajinou.

O našich produktech

Březová míza

Jde o alfu a omegu naší produktové nabídky. Chutná a zdravá březová míza je již dlouho známá pro své pozitivní vlastnosti na zdraví. Míza je bohatá na organické kyseliny a minerální látky, vápník, draslík a hořčík.

Akátový nápoj

Akátový nápoj zaujme jemnou medovou chutí a kořenitým aroma. Voňavé květy akácie, bohaté na esenciální oleje, organické kyseliny, vitamíny a minerály činí nápoj nejen překvapivě chutným, ale také užitečným. K přípravě našich produktů používáme výhradně přírodní, ekologicky čisté suroviny, shromážděné v oblasti bez průmyslové výroby.

Bezinkový nápoj

Bezinkový nápoj má příjemnou sladkou chuť s kořenitým nádechem. Ekologicky čisté květy černého bezu jsou hlavní složkou našeho nápoje. Neobsahuje žádné syntetické přísady, zvýrazňovače chuti či barviva. Květy černého bezu, bohaté na esenciální oleje a organické kyseliny, jsou prospěšné pro lidský organismus.

Lipový nápoj

Nápoj z lipových květů má sladkou a jemnou chuť. Vzhledem k tomu, že se v lipových květech shromažďuje velké množství silic, mají tak nápadnou a příjemnou vůni.

Šípkový nápoj

Vyrobeno z výtažku ze šípku pěstovaného v čistých Karpatech, který má bohatou přírodní chuť. Šípek je bohatý na vitamín C a antioxidanty a zvyšuje ochranné vlastnosti organismu.

Uzvar

Uzvar je nápoj připravovaný ze sušeného ovoce, cukru a bobulovin. Jde o tradiční ukrajinský nápoj, který symbolizuje zrození a připravuje se především na Vánoce nebo k oslavě narození dítěte. Připravuje se ze sušených jablek, hrušek a sušených švestek, které se před vařením namočí na pár minut do teplé vody.

Jablečná šťáva nečiřená (100% šťáva bez cukru)

Šťávu připravujeme výhradně z jablek vypěstovaných v ekologicky čisté oblasti na Zakarpatí. Absence kyselých dešťů a průmyslové výroby umožňuje jablkům zachovat si všechny své užitečné vlastnosti. A všechny tyto přirozené výhody získáte konzumací naší nevyčištěné šťávy.

Kontaktní údaje

VBB & Partners s.r.o. (Carpaty enjoy)
Zbraslavská 11
15900  Praha 5 - Malá Chuchle
Česká republika
17052718
DIČ

Kontaktní osoba

Vladimír Bobuský

Vladimír Bobuský

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.