Válka Dušan

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme různé pěnové výrobky z vlastní produkce. Pěnové hračky, pěnové koberce a různé podložky na cvičení, pěnové podsedáky, stavebnice, pexesa atd. Máme vlastní patentovanou pěnovou stavebnici – PUZZLOCK. K výrobě používáme Eva pěnu s certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Nabízíme i zakázkovou výrobu pěnových výrobků i v malýcz sériích na našem řezacím plotru. Reklamní předměty, drobné dárky atd. i s možností potisku. Nábízíme i možnost řezání CO2 laserem různé materiály (též gravírování) – mimo kov.

Co vám nabídneme

  • Český výrobek
  • Rychlá výroba - dodání

O naší firmě

Jsme česká firma, která se výrobou pěnových hraček zabývá od roku 2010. Hračky vyrábíme výhradně z materiálu, který je opatřen certifikátem o zdravotní nezávadnosti. Protože se teprve snažíme najít místo pro naše výrobky na českém trhu, rádi navážeme možnou spolupráci s firmami, které se zabývají prodejem hraček

O našich produktech

Výroba a prodej českých pěnových hraček puzzle a 3D puzzle, pěnových dekorací či pěnových koberců. V nabídce jsou také pěnové cvičební pomůcky, podsedáky, pracovní podložky, termoizolační koberce, výukové pomůcky, pěnové hodiny se strojkem, boxy na hračky a další.

Kontaktní údaje

Válka Dušan
Černokostelecká 1460/41
10000  Praha 10
Česká republika
61005819
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.