Uklizený dům s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vzhledem k rostoucím potřebám jak naší společnosti, tak našich stávajících i nových zákazníku na dodávky úklidové techniky, úklidové chemie, hygienického programu, mycích a čistících strojů, jsme založili divizi prodeje těchto komodit. Proto jsme se jako odborná aplikační firma rozhodli začít s distribucí námi v praxi využívanými pomůckami. Všechny výrobky nabízené v našem obchodě využíváme ke každodenním úklidovým činnostem, k čištění a k renovačním pracím. Sortiment zahrnuje jak pomůcky a přípravky pro profesionály tak pomůcky a přípravky pro laickou veřejnost. Díky bohaté praxi jsme schopni u všech nabízených výrobků zhodnotit jejich vlastnosti, zákazníkům odborně poradit, a uvést příklady z praktického použití a případně poradit se správnou technologií použití jednotlivých výrobků.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Uklizenýdům.cz je progresivní úklidová firma, jejímž stěžejním předmětem práce je údržba a úklid nemovitostí, strojové čištění podlah, renovace dlažeb a vyklízecí práce. U naší úklidové firmy si vyberete z široké nabídky služeb, jako je pravidelný a komplexní úklid domů, bytů, úklid firem a jiných objektů, čištění koberců a podlah, renovace dlaždic, mytí oken, vyklízecí práce, ale i realizace a rekultivace zahrad, údržba zeleně a vnitrobloků. Svěřte úklid do rukou naší úklidové firmy a vyzkoušejte nás.

O našich produktech

Zajišťujeme distribuci výrobků těchto výrobců: Bellinzoni, Mister Brill, Dr.Schutz, Eudorex, Fibratesco, HTC, Klindex, Real, Worko, a další

Kontaktní údaje

Uklizený dům s.r.o.
Argentinská 286 38
17000  Praha
Česká republika
03190536
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Uklizený dům s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty