TRUETOP s.r.o (Ložní povlečení levně)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Specializujeme se na prodej kvalitního bytového textilu a doplňků pro váš domov i pro váš osobní styl. Z široké škály sortimentu zahrnující ložní prádlo, záclony, závěsy, ručníky, ale i peněženky, batohy, kabelky, dětské zboží a mnoho dalšího, můžete vybírat z mnoha různých designů, rozměrů a barev a vybrat si dle vašeho stylu to pravé přesně pro vás. Při objednávkách nad 1500kč nabízíme dopravu zdarma a samozřejmostí je i množstevní sleva při odběru většího množství zboží. Snažíme se o individuální přístup, splnění všech přání a potřeb zákazníka a zajištění kompletního zákaznického servisu. V případě reklamací nebo nevyhovující zboží neděláme zbytečné obstrukce- měníme zboží nebo vracíme peníze ihned, jak se nám vrátí zboží zpět.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Množstevní sleva

O naší firmě

Jako firma TRUETOP, působíme na trhu 3roky, ale naše zkušenosti s prodejem bytového textilu a doplňků jsou již skoro 20ti leté. Dříve jsme se více soustředili na velkoobchodní prodej.

O našich produktech

Nabízíme kvalitní produkty za výborné ceny. V našem sortimentu bytového textilu naleznete zboží všech materiálů, které na trhu bývají- bavlnu, mikrovlákno, krep atd, ve většině standartních rozměrů-jednolůžko, dvoulůžko, francouzské atp. Široká škála vzorů a barev uspokojí představy a potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků, jak z řad běžných domácích spotřebitelů, tak i podnikatelských subjektů.

Kontaktní údaje

TRUETOP s.r.o (Ložní povlečení levně)
Pravice 26
67178  Pravice
Česká republika
10818359
DIČ

Kontaktní osoba

Marcela netušilova

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.