TorriaCars s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Firma TorriaCars s.r.o. je velkoobchodní dodavatel NÁŘADÍ, MOTOROVÝCH STROJŮ, MĚŘÍCÍ TECHNIKY, AUTO-MOTO, NÁPLNÍ A KAPALIN a sortimentu ZAHRADA A DOMÁCNOST atd. Jsme autorizovanými distributory mnoha značek, např.: BOSCH, EXTOL PREMIUM, GEKO, DEWALT, NAREX, MENABO a naší vlastní značky SIXTOL.

Co vám nabídneme

  • XML feed
  • 360 stupňové fotky
  • Prodloužený záruka až na 3 roky
  • Odvoz do servisu ZDARMA pro určité značky
  • Nafocení produktů v 360 stupňovém provedení jakýchkoliv jiných produktů

O naší firmě

Patříme mezi moderní firmy s rychlým přístupem a vlastním skladovým systémem. Většinu produktů máme u nás na skladě a jsme schopni jej odeslat tentýž den, s doručením následujícího dne, k Vám na zvolenou adresu. Náš web disponuje mnoho funkcemi, které Vás informují o stavu skladu, datu dodání a jiných praktických informacích. Nově jsme přidaly na náš web kvalitní 360 stupňové focení produktů. Tyto fotky (videa) jsme schopni poskytnout, jako marketingový prostředek, našim prodejcům pro zvýšení prodejů a náskoku před konkurencí. Nabízíme možnost spolupráce i v nafocení produktů do 360 stupňového zobrazení. Nemáte kvalitní fotky? Nafotíme Vám je za Vás. Ukázky fotek a zoomu naleznete u nás na webu.

O našich produktech

Do naší nabídky patří tyto kategorie produktů:

Auto-moto: distribuce střešních nosičů na lyže a kola, 3D gumové koberce a vany do kufru automobilu nejen pro eliminaci nečistot v kufru. Diagnostika a náš vlastní software v češtině a jiné užitečné nářadí do autodílny.

Nářadí: veškeré nářadí od hobby až pro profi. Pokud se Vám nevyplatí drahé nářadí kupovat, můžete si jej u nás i půjčit za pár korun.

Kapaliny: veškeré auto-moto kapaliny od motorových olejů až po čištění sedaček a plastů automobilu.

Zahrada a domácnost: nářadí na zahradu a různé vybavení do domácnosti. Potřebujete posekat zahradu nebo meteostanici do obýváku? U nás vše najdete.

Kontaktní údaje

TorriaCars s.r.o.
Na Hutích 2962
46601  Jablonec nad Nisou
Česká republika
28723163
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.