Tonick s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme prémioví prodejci doutníků, tabáků a veškerého příslušenství, se silným důrazem na znalost našich produktů a spokojenost zákazníků.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora

O naší firmě

Jsme rodinná firma působící na českém trhu již 25 let a přinášíme Vám ty nejkvalitnější tabákové výrobky a veškeré příslušenství z celého světa. Dbáme na osobní přístup ke každému zákazníkovi. Snažíme se pro Vás vybírat pouze ten nejžádanější sortiment z oblasti Karibiku.

O našich produktech

VÝBĚR – Přinášíme široký a rozmanitý výběr doutníků, tabáků, destilátů a příslušenství. Snažíme se pro Vás zajišťovat nové, těžko dostupné a mimořádné produkty z celého světa. Pokud nějaký produkt v naší nabídce postrádáte, napište nám a my se budeme snažit Vám ho zajistit nebo nabídneme vhodnou náhradu.

CENA – Jsme hrdí na to, že nabízíme výhodné ceny tabákových výrobků od nejlepších značek v oboru. Kromě toho stojíme 100% za každým naším produktem.

KVALITA – Naším primárním cílem je poskytnout Vám ty nejčerstvější doutníky a nejvyšší kvalitu všech našich produktů. Všechny naše doutníky a tabáky jsou uchovávány ve značkových humidorech, kde pravidelně kontrolujeme jejich vlhkost a čerstvost.

SERVIS – Pokud máte nějaké dotazy nebo si nejste jistí jaké zboží bude pro Vás to pravé, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis, který se skládá s odborníků, kteří jsou ochotni Vám poradit s výběrem nebo zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy do pár minut.

Kontaktní údaje

Tonick s.r.o.
Beranových 65
19900  Praha
Česká republika
03485871

Kontaktní osoba

Tomáš Tvrdoň

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Tonick s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty