Tereza Havránková

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zažehlovací korálky jsou pro děti i dospělé

O naší firmě

Rozvoj jemné motoriky, fantazie, prostorové orientace, smysl pro kombinování barev, radost, hravost, nadšení… To vše a mnohem více se ukrývá v malinkatých válečcích s dírkou uprostřed. Jsou tak podmanivé, že neodolají ani dospěláci při větších projektech.

Tvoření velkých a malých obrázků, doplňků do domácnosti, 3D postaviček a nádob, náušnice, spony do vlasů, klíčenky… Možnostem v tvoření se meze nekladou.

O našich produktech

Ve chvíli, kdy jsem chtěla vytvořit velký obraz z korálků, tak jsem hledala levné zažehlovací korálky a ve velkém množství. Překvapilo mě, že jsem na českém trhu nic takového nenašla. Takto málo stačilo, aby vznikl tento e-shop, kde nabízím větší množství korálků (100 g = cca. 1650 korálků) za levnější cenu než v ostatních obchodech.

K tomu všechny barvy korálků jsou za stejnou cenu (Proč má být zlatá barva dražší než bílá? Všechny mají při tvoření stejnou hodnotu.).

V šablonách neustále přibývají obrázky pro inspiraci – k tomu je také můžeš vytisknout a malým tvořitelům vložit pod podložku (veškeré šablony upravuji do reálné velikosti).

Již tu máš vše – tedy směle jdi tvořit. 🙂

Kontaktní údaje

Tereza Havránková
Břevniště 86
47128  Hamr na Jezeře
Česká republika
03069303

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.