TENTino s.r.o. (TENTino s.r.o. jednička na trhu s párty stany)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vše, co Vám nyní nabízím, bylo 21 let testováno a vyvíjeno  na základě toho nejcennějšího, co Vám dekády v oboru přinesou. Tím nejcennějším jsou zkušenosti. Jedině ten, kdo stany pronajímá, ten, kdo je zná z reálného fungování, je dokáže kvalitně vyrobit.V našich stanech TENTino jsou ztělesněny zkušenosti z naší praxe, z vlastní půjčovny, které Vám nikdy žádný kšeftman  nebo „stanová rychlokvaška“ nenabídne.  Pozor, takových je v oboru 90%! Nenaleťte jim. Ptáte se stále, PROČ KOUPIT U NÁS?

     Nevyrábíme stany na jedno použití, které vydrží do prvního silnějšího větru. Nabízíme stany, které s Vámi budou žít, chránit Vás a propagovat Vás dlouhá léta. Naší nejlepší propagací je zákazník, který nás dlouhá léta k ničemu nepotřebuje, protože si u nás koupil výrobek, který není „trendy“, ale hezky „oldschool“. Proč odlschool? Protože dříve se hledělo na kvalitu nikoliv na kvantitu. Myslím tím výrobek, který je vyroben na nejvyšší, bezkonkurenční odolnost, nikoliv brak spíchnutý horkou jehlou „na nejlepší cenu“. Nejlepší reklamou je spokojený zákazník, který nás pravidelně volá kvůli rozšíření své stanové flotily. A nejlepší zákazník je takový, který na základě nabitých zkušeností s našimi stany, potřebuje TO STEJNÉ pro svého kámoše, který si už několikrát vylámal zuby na laciném asijském braku. Přijeďte nás navštívit na náš centrální sklad do východních Čech. Vyzkoušíte si vše, co si hodláte koupit. Budete vítáni.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping

O naší firmě

Vážení zákazníci,

dovolte, prosím, pár řádků k představení naší firmy a nabízené techniky.  Pojďme na to netradičně a neformálně.

     Vždy pamatujte na to, v jaké žijeme době. Produkce čehokoliv „laciného“ v moderním světě probíhá ve stylu „vydržet do konce záruky“. A když záruka skončí, ať se to pokazí a vytvoří se potřeba koupit nové. Jen když roste HDP a peníze se točí. Naše firma se s takovou produkcí nikdy neztotožňovala. Nelíbí se mi, jak se plýtvá cennými zdroji, které nám planeta dává a jsem zděšen z množství odpadu, které moderní svět produkuje tím, že vznikají výrobky s krátkou životností.

    Naše  firma s 19 letou tradicí působila prvotně jako pronajímatel párty stanů. Výrobě, ani prodeji jsme se nevěnovali. Po dvou letech působení v oboru jsem nebyl schopen najít kvalitního dodavatele těchto nůžkových stanů s nejvyšší odolností. Téměř každý nabízel katastrofální výrobky pochybného původu s nízkou  životností za nehorázné peníze, stany, které jsme museli stále dokola jen opravovat a nedalo se na ně spolehnout v případě extrémnějšího počasí. Jednoho hezkého dne jsem si řekl DOST.

     Povolal jsem technologa a statika, odprezentoval jsem jim dostupné materiály /hliníkové profily, syntetické tkaniny/, ukázal jim, co mají ti nejlepší na světě v tomto oboru, patentováno a nechal jsem navrhnout naše vlastní stany. Od té doby uteklo 21 let. Po celou tu dobu byly konstrukce a chemické složení syntetické tkaniny vyvíjeno tak, abychom nemuseli nic opravovat jako dříve a mohli se konečně na techniku spolehnout. Stany byly prioritně vyvíjeny pro potřeby naší půjčovny.

     Vše, co Vám nyní nabízím, bylo 21 let testováno a vyvíjeno  na základě toho nejcennějšího, co Vám dekády v oboru přinesou. Tím nejcennějším jsou zkušenosti. Jedině ten, kdo stany pronajímá, ten, kdo je zná z reálného fungování, je dokáže kvalitně vyrobit.V našich stanech TENTINO jsou ztělesněny zkušenosti z naší praxe, z vlastní půjčovny, které Vám nikdy žádný kšeftman  nebo „stanová rychlokvaška“ nenabídne.  Pozor, takových je v oboru 90%! Nenaleťte jim. Ptáte se stále, PROČ KOUPIT U NÁS?

     Nevyrábíme stany na jedno použití, které vydrží do prvního silnějšího větru. Nabízíme stany, které s Vámi budou žít, chránit Vás a propagovat Vás dlouhá léta. Naší nejlepší propagací je zákazník, který nás dlouhá léta k ničemu nepotřebuje, protože si u nás koupil výrobek, který není „trendy“, ale hezky „oldschool“. Proč odlschool? Protože dříve se hledělo na kvalitu nikoliv na kvantitu. Myslím tím výrobek, který je vyroben na nejvyšší, bezkonkurenční odolnost, nikoliv brak spíchnutý horkou jehlou „na nejlepší cenu“. Nejlepší reklamou je spokojený zákazník, který nás pravidelně volá kvůli rozšíření své stanové flotily. A nejlepší zákazník je takový, který na základě nabitých zkušeností s našimi stany, potřebuje TO STEJNÉ pro svého kámoše, který si už několikrát vylámal zuby na laciném asijském braku. Přijeďte nás navštívit na náš centrální sklad do východních Čech. Vyzkoušíte si vše, co si hodláte koupit. Budete vítáni.

Ing. Pavel Hašek, majitel a jednatel s.r.o.

O našich produktech

Nůžkové párty stany TENTino® SMALL HEXAGON představují ekonomickou variantu našich vyšších výrobkových řad. BIG HEXAGON (BH) a BIG HEXAGON EXTREME (BHE). Základním konstrukčním prvkem je i zde šestihranný hliníkový profil. Na rozdíl od celohliníkových party stanů  BH a BHE mají stany TENTino® SMALL HEXAGON kvalitní tvrzené kaučukové spoje, které jsou v porovnání s běžnými plastovými spoji pružnější, což prodlužuje jejich životnost.

     Nůžkové party stany TENTino® SMALL HEXAGON jsou také lehčí. Výborné jsou v situacích, pokud manipulaci a instalaci provádějí především ženy. Řada SH je srovnatelná s tím nejlepším, co na trhu nabízí konkurence. Hexagonální průřez hliníkového profilu nabízí ovšem vyšší pevnost než konkurenční klasické čtyřhranné profily. Kaučukové spoje jsou mnohem pevnější než ty obyčejné křehké plastové u cizích stanů v cenové kategorii do 5000,–.  A teď pozor! Náš maskot TONDA TENTINO se i na tento stan může opatrně pověsit. Panáček má hezkou pivní cejšku a jeho váha atakuje 114 kg. Ani nůžkový stan Small Hexagon není žádné ořezávátko. Jako jediný stan na trhu ve své cenové kategorii je náš stan SH chráněn UV stabilizací. Znamená to, že se Vám po časté konfrontaci se slunečním zářením opláštění nerozsype, tak jako u laciných přístřešků asijské provenience.

Tentino_ikony pás eu

    Noha s patkou je u všech našich stanů neoddělitelně svařena v jeden monolit. Patku nelze od nohy oddělit. Žádné tenké šroubečky nebo chabé nýty tak jako u podobných stanů konkurence! Naše bohaté zkušenosti získané z 20 let testování v reálných různorodých podmínkách jsou vtěleny do všech  částí stanu. Jedině ten, kdo party stany vlastní výroby několik dekád pronajímá ví, jak kterou část konstrukce i opláštění naddimenzovat tak, aby vše spolehlivě dlouhé roky sloužilo. Nejsme překupníci, jsme výrobci. Budete – li dobře kotvit, naše konstrukce Vás přežije. Kvalitní odolná konstrukce umožňuje za své stropní profily pověsit alespoň 100 kg aniž by byla poškozena. Zatížení konstrukce 100 kg ve visu je elementární odolnostní parametr pro eliminaci škod, které bývají způsobeny vrchním tlakem intenzivního deště nebo sněžení a bočním tlakem větru u párty stanů s nekovovými spoji.

Nešetříme ani na materiálech opláštění. Všechny polyesterové tkaniny, které pro výrobu opláštění používáme, mají speciální úpravu UV stabilizace. Tato vlastnost opláštění výrazně prodlužuje jeho životnost. Degradace syntetických vláken je způsobená negativním působením slunečních paprsků. Bez UV stabilizace by vlákna ztrácela svoji viskozitu, křehla by a opláštění by se začalo trhat. Faktor UV stabilizace zároveň ovlivňuje parametr stálobarevnosti. Dodavatele polyesterových tkanin kontrolujeme testováním materiálů v certifikovaných textilních zkušebnách. Pravidelně se testuje gramáž tkaniny, její pevnost v osnově a útku, úroveň stálobarevnosti a především přítomnost částic, které tvoří ten nejdůležitější obranný štít opláštění – UV stabilizaci. Zde se zaměřujeme na odolnosti proti UVA  a UVB záření a na solární normálovou a úhlovou odrazivost.

Více informací o parametrech našich stanů  a o tom, jak vybrat kvalitní party stan, se můžete dočíst ve speciálním článku, který byl zpracován pro Vaši elementární erudici ve stanařině.

Tentino.cz koláž- nůžkové párty stany

PUSŤTE SI VIDEO – „PALETA BAREV STANŮ TENTINO“ KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ

VÝHODNÁ JEDNOBAREVNÁ SADA SMALL HEXAGON  2×2 m obsahuje:

50px LOGO TENTINO PNG    1 ks konstrukci SH (SMALL Hexagon) hliníková, plastové spoje

50px LOGO TENTINO PNG     1 ks střechu – střešní plachtu se speciálními výztuhami /zdvojený materiál, 300 g/m2 s UV ochranou.

50px LOGO TENTINO PNG    4 ks boční plachtu – 3 ks plná bez dveří a oken, 1 ks s dveřmi 300 g/m2 s UV ochranou

50px LOGO TENTINO PNG    1 ks transportní vak na opláštění

50px LOGO TENTINO PNG    4 ks mohutný roxorový pozinkovaný hřeb 32 cm do měkkého povrchu pro extrémní      kotvení

50px LOGO TENTINO PNG    4 ks zátěžový vak na písek nebo kačírek pro zatížení party stanu na pevném a tvrdém povrchu, kde nelze kotvit

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZA PŘÍPLATEK:

50px LOGO TENTINO PNG    TRANSPORTNÍ VAKY NA KONSTRUKCI 2×2

50px LOGO TENTINO PNG    ŽELEZNÁ ZÁTĚŽ 15 kg

50px LOGO TENTINO PNG    ŽELEZNÁ ZÁTĚŽ 16 kg (sada 2 ks po 8 kg)

50px LOGO TENTINO PNG    TOPENÍ A OSVĚTLENÍ

50px LOGO TENTINO PNG    PŘEDNÍ POLOBOK KE STANU

50px LOGO TENTINO PNG    OKAP K PROPOJENÍ VÍCE STANŮ

50px LOGO TENTINO PNG    DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A NÁHRADNÍ DÍLY

Přejete-li si nahradit pískové zátěžové vaky zátěžemi ocelovými – 15 kg (1 ks) nebo 8 kg (2 ks v balení), nakupte tento produkt v kategorii PŘÍSLUŠENSTVÍ. Objednejte 4 kusy ocelových zátěží a do pole „poznámky“  nám uveďte heslo „nahradit pískové zátěže ocelovými“. Dostanete od nás 1% slevu na celou objednávku, kterou do fakturace zavedou naši administrativní pracovníci manuálně. Upravená faktura s již zahrnutou slevou Vám bude zaslána společně s dokumenty k party stanu na Váš uvedený kontaktní e-mail.

Výhodné jednobarevné stanové sady jsou vyrobené, skladem k okamžité expedici. Dostupnost jednotlivých barev opláštění zjistíte po rozkliknutí políčka „barva opláštění“ vpravo nad cenou. Hotové sady obsahují kompletní opláštění, tedy střechu a vždy 4 bočnice. Tři bočnice jsou plné a čtvrtá má dveře. Neobsahují bočnice s okny, protože okna jsou u méně pečlivých zákazníků potencionálním  zdrojem plísní. Vysušení okenní slídy žádá pečlivost. Přejete-li si doplnit některé z bočnic okny, rádi Vám během 14 dní vyhovíme. Potřebujete stan rychle? Nezdržujte se doděláním oken. Okna se dají dodělat dodatečně kdykoliv až nebudete stan týden potřebovat.

Jednobarevné nůžkové / rychlorozkládací party stany TENTino® SMALL HEXAGON jsou vždy prodávány jako kompletní sada, kde je, mimo jiné, vyřešeno i kotvení na všechny typy povrchů. Nemusíte už nic jiného doobjednávat. Okamžitě můžete začít party stan bezpečně používat. Nikdy nepodceňujte kotvení stanu! K jednobarevnému hotovému party stanu z naší nabídky je možné přikoupit tzv. Potištěné bannery na suché zipy“ a „Potištěné nášivky které ponesou Váš „brand“, Vaše logo nebo jakýkoliv jiné sdělení.  Tyto nášivky umisťujeme na volány střech (viz. „www. lesnicka-skola.cz) Nášivky jsou našité na střešním volánu „natvrdo“, bannery na suché zipy si můžete flexibilně měnit dle Vašich potřeb.

     Hotové jednobarevné party stany lze doplnit pouze o výše zmíněnou nášivku nebo banner na suchý zip, na který Vám natiskneme cokoliv – nelze však potisknout termosublimační metodou přímo opláštění již hotových jednobarevných nůžkových párty stanů.

tentino nášivka na stan

 

Máte-li zájem o celopotištěný stan s vlastním designem, můžete si ho jednoduše sami nakonfigurovat v našem e-shopu zde – NŮŽKOVÝ  STAN  2×2  S  POTISKEM nebo nás kontaktujte  prostřednictvím e-mailu obchod@tentino.cz či telefonicky  +420 777 259 525.

tentino náhled a realizace pluhův žďár

Chraňte své konstrukce !!! 

Pro eliminaci škod na stanu způsobených při transportu, skladování a manipulacích slouží naše transportní ochranné vaky. Ochrání stan před oděry a ušpiněním. V případě, že vložíte do vaků stan mokrý, nezapomeňte jej okamžitě po příjezdu na sídlo z vaků vyndat a řádně vysušit jak stan, tak vaky. Dlouhodobější skladování musí mít podobu „suchý stan + suchý vak“

Transportní vak na konstrukci bez koleček

Není Vámi požadovaná barva opláštění zrovna skladem? Máme řešení! Zapůjčíme Vám ZDARMA náš bílý nůžkový partystan z naší půjčovny do doby naskladnění Vámi požadované barvy opláštění. Pro tyto případy volejte  +420 777 259 525. Dáme Vám informaci o datu naskladnění.

 

!POROVNEJTE  SI  FUNDOVANĚ  NAŠE  VÝROBKOVÉ  ŘADY!

ŘADA

PARAMETRY

SMALL HEXAGON „SH“ BIG HEXAGON „BH“ BH EXTREME „BHE“      BHE PVC „PVC“ OCTAGON „OCTA“
KONSTRUKCE* 6-hran, ø 45 mm 6-hran, ø 57 mm 6-hran, ø 57 mm 6-hran,  ø 57 mm 8-hran, ø 52 mm
SÍLA HLINÍKU 1,5 mm 2 mm 2 mm 2 mm 1,3 mm
TYP SPOJŮ kaučuk. spoje kovové spoje kovové spoje kovové spoje kovové spoje
ZATÍŽENÍ KONSTRUKCE 100-150 kg (dle rozměru) 200-600 kg (dle rozměru) 200-600 kg (dle rozměru) 200-600 kg (dle rozměru) 150-300 kg (dle rozměru)
GRAMÁŽ OPLÁŠTĚNÍ 300 g/m2 300 g/m2 450 g/m2 520 g/m2 300 g/m2
MATERIÁL OPLÁŠTĚNÍ PE- polyester PE- polyester PE- polyester PVC PE- polyester
UV STABILIZACE ANO ANO ANO ANO ANO
SNÍŽENÁ HOŘLAVOST ANO ANO ANO ANO ANO
HYDROFOBNÍ ANO ANO ANO ANO ANO
SUCHÉ ZIPY 5cm, silná adheze 5cm, silná adheze 5cm, silná adheze 5cm, silná adheze 5cm, silná adheze
PROŠITÍ SUCHÝCH ZIPŮ 2 linie 2 linie 4 linie 2 linie 2 linie
ZIPY-ZDRHOVADLA spirála 8mm spirála 8mm spirála 8mm místo zipů suché zipy spirála 8mm
* ± 1% odlišnost / Ostatní parametry a váhy našich party stanů najdete na stránce ROZMĚRY, HMOTNOSTI, PARAMETRY

     Vždy MUSÍTE kotvit. Nikdy nenechávejte stan neukotven.  Máte pochyby o extrémní odolnosti našich nůžkových party stanů? Využijte služeb naší komerční půjčovny. Půjčte si náš stan a vyzkoušejte si jej před nákupem. Stačí zavolat +420 777 25 95 25.

rada small hexagon

Kontaktní údaje

TENTino s.r.o. (TENTino s.r.o. jednička na trhu s párty stany)
Jiráskova 359
51742  Doudleby nad Orlicí
Česká republika
25950525
DIČ

Kontaktní osoba

Lenka Baliharová

Lenka Baliharová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.