SPRAVEXA SERVIS s.r.o. (MoraCup | papírové kelímky)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Pokud hledáte dodavatele papírových kelímků pro svůj byznys, jste na správném místě. MoraCup vám pomůže najít nejlepší řešení pro vás. Zastupujeme mnoho kvalitních a ověřených evropských výrobců papírových kelímků. Jsme schopni vám nabídnout kvalitní papírové kelímky na teplé nápoje (kelímky na kávu), kelímky na studené nápoje, kelímky na zmrzlinu, kelímky na potraviny a rychlé občerstvení. Veškeré papírové kelímky dokážeme nabídnout v různých velikostech, množství a v různých typech materiálů. Možnost vlastního potisku kelímků je samozřejmostí.

Výrazné slevy na paletové odběry.

Co vám nabídneme

  • Množstevní slevy
  • Rychlé dodání
  • Kvalitní certifikované materiály

O našich produktech

 

Kelímky určené především pro segment HoReCa (hotely, restaurace, kavárny) a ostatní provozy. Standardně máme skladem s potiskem dle aktuální nabídky na vyžádání. Různé velikosti ve variantě jednostěnné a dvoustěnné (termo).

S vlastním potiskem papírových kelímků si vyrobíte účinný reklamní nástroj. Grafika dle vašeho návrhu. Potisk kelímku až v 10 barvách. Různé velikosti ve variantě jednostěnné a dvoustěnné. Jaký bude finální vzhled kelímku je pouze na vašem rozhodnutí.

Papírové kelímky určené především pro prodejní nápojové automaty. Kelímky jsou rozměrově uzpůsobeny pro nejběžněji používané prodejní nápojové automaty evropských a asijských výrobců. Standardní nebo vlastní design kelímku.

BIO papírové kelímky jsou biologicky rozložitelné, tedy kompostovatelné. BIO kelímky EarthCoating (reUUSI) jsou navíc recyklovatelné. Jednostěnné nebo dvoustěnné. Standardní nebo vlastní design.

Kelímky na studené nápoje jsou oblíbené především u pořadatelů festivalů, koncertů, veletrhů ale také u prodejců občerstvení. Papírové kelímky na studené nápoje lze opatřit designem nebo logem dle vašeho požadavku.

Kontaktní údaje

SPRAVEXA SERVIS s.r.o. (MoraCup | papírové kelímky)
Libina 536
78805  Libina
Česká republika
28633407
DIČ

Kontaktní osoba

Šimůnek Jiří

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.