SpeedComp s.r.o. (Gamer Maniac )

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Dodáváme repasované (refurbrished) a nové Notebooky primárně značky Lenovo (možné i dalších značek). V prvotřídní kvalitě A+ premium. Kompletně připravené, vyčištěné s operačním systémem. Každé zařízení, které opustí náš sklad je důkladně testováno.

Nabízíme také složení Herních počítačů na míru dle specifikací zákazníka. Dodáme kompletní počítačové sestavy s příslušenstvím (klávesnice, myš, monitor).

V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci kontaktujte prosím obchodního zástupce.

Co vám nabídneme

  • Zboží na zakázku

O naší firmě

Jsme společnost Speed Comp s.r.o. sídlící na Slovensku již s 12 letou zkušeností v oblasti IT, prodeje počítačů a notebooků. Sestavili jsme více jak 500 stolních počítačů a herních stanic. Nejdůležitější je pro nás profesionalita a kvalita, kterou jsme se od roku 2007 naučili svým zákazníkům předávat.

Přinášíme do obchodu lidský přístup a profesionální služby v oblasti IT a elektroniky. Pravidelně sledujeme trendy HW a SW technologií abychom dokázali nabídnou našim zákazníkům tu nejlepší službu.

Věnujeme se zejména skládání hráčských počítačů na zakázku, herních notebooků a to již od roku 2007. Do dnešních dnů jsme složili přes 500 herních sestav podle přání zákazníků. Naše firma zároveň spravuje sítě pro více slovenských i českých firem, věnujeme se i tvorbě grafiky, programování a dalším činnostem v IT oblasti.

O našich produktech

Tradice malé manufaktury na výrobu PC s důrazem na každý detail z nás dělá spolehlivých a kvalitních prodejců hráčských PC sestav, zákazníkům vyhovíme i při těch nejnáročnějších přáních. Prodáváme velkoobchodně i maloobchodně výhradně přes naše obchodní zástupce. A to do celého světa !

  • Nabízíme nové i repasované (refurbrished) Notebooky v prvotřídní kvalitě. Primárně se zaměřujeme na značku Lenovo. Ovšem dokážeme Vám dodat i jiné značky jako je HP, Acer, Dell a jiné.
  • Kompletní příslušenství jako jsou monitory, klávesnice, myši a doplňkový sortiment (sluchátka, tiskárny, mikrofony)
  • Složíme stolní PC na míru podle Vašich potřeb (případně Vašich zákazníků)

Velkoobchodní prodej je možný s odběrem už od 2 kusů. Jako velkoobchodní partneři od nás budete mít plný servis, pomoc při komunikaci se zákazníkem a hlavně záruku kvality na které si velmi zakládáme.

Každé zařízení, které opustí náš sklad je otestované a pečlivě připravené na spuštění u nového majitele.

V případě, že se chcete stát naším velkoobchodním partnerem kontaktujte obchodního zástupce.

 

Kontaktní údaje

SpeedComp s.r.o. (Gamer Maniac )
Sládkovičova 1207/47
02404  Kysucké Nové Mesto
Česká republika
51735881
DIČ

Kontaktní osoba

Massimo Sbrilli

Massimo Sbrilli

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.