Smokypellets s.r.o. (Smokypellets)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Máte gril nebo udírnu? Přesně pro vás vyrábíme kvalitní dřevěné pelety – bukové, z olše, třešně, jasanu, ořechu i švestky. Máme zkrátka rádi opravdovou „domácí“ chuť a vůni masa i zeleniny.
Naše pelety jsou vhodné na grilování, pomalé uzení i low & smoke barbecue (BBQ). Není důležité, jestli vlastníte gril Weber, Broil King či Pit Boss – s našimi peletami, kořením, marinádami a dipy bude mít vaše „venkovní“ kuchyně opravdovou chuť.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Jsme nadšení pro grilování a pomáháme našim zákazníkům vytvořit výjimečné kulinářské prostředí. Jsme největší český výrobní podnik. Pelety jsou přírodním palivem stejně jako dřevo nebo dřevěné uhlí a jsou také bezpečnější než plyn. Při výrobě pelet lisováním se odstraní všechen vzduch obsažený v buněčné struktuře dřeva, dřevěná hmota se tak koncentruje ve vysoce kompaktní formě a vy si tak můžete vychutnat lahodnou chuť pokrmu z grilu nebo udírny.

O našich produktech

Jsme přesvědčeni, že každé vaše grilování by mělo být nezapomenutelné, a proto jsme do naší výroby zapojili špičkovou technologii a vášeň českých mistrů. Každý kousek dřeva, který používáme, je pečlivě vybrán a zpracován, abychom vám přinesli nejlepší pelety na trhu. Odkůrování kulatiny na výrobu pelet je samozřejmostí!

Naše technologie výroby je zárukou dokonalého spalování a neodolatelného aroma, které zaručuje pravé grilovací zážitky. Díky pečlivému sušení a lisování dřevního materiálu jsme schopni vytvořit kompaktní pelety s vysokou výhřevností. Vaše grilování tak bude mít stálou teplotu a bude vyzařovat tu správnou atmosféru vábení a chutí.

Ale to není všechno! Naše pelety mají nejen skvělou kvalitu, ale jsou také hrdě české. Jsou srovnatelné se peletami značek Bear Mountain, Pit Boss, Broil King, Weber a další.

Každý kousek dřeva, který používáte, nese v sobě ducha českého mistrovství. Pelety Smokypellets  jsou vyrobeny ze 100% čistého dřeva, bez jakýchkoliv přísad, pojiv nebo chemikálií. Zajistili jsme, že se vám dostane pouze toho nejlepšího, co příroda nabízí.

Kontaktní údaje

Smokypellets s.r.o. (Smokypellets)
Na Bečvě 1394
75131  Lipník nad Bečvou – Lipník nad Bečvou I-Město
Česká republika
07980213
DIČ

Kontaktní osoba

Marta Rašková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.