Smilargan, s.r.o. (Smilargan)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Internetový prodej kosmetiky z arganového a opunciového oleje, gastronomického arganového oleje a dárkových balení. Nabízíme krémy, mýdla, vyživující šampóny, tělová mléka, peelingy a další.

O naší firmě

Náš první internetový obchod Arganovy-olej jsme založili roku 2012 pod značkou Smilargan a zafinancovali z osobních zdrojů, proto jdeme dopředu po malých krůčcích a náš sortiment rozšiřujeme postupně. Díky našim úzkým kontaktům na marocké výrobce můžeme nabídnout nejkvalitnější produkty přímo od komunity berberských žen.

Veškeré produkty Smilargan pochází výhradně z Maroka, které je jedinou zemí odkud pravý arganový olej pochází. Pro velkou spokojenost zákazníků ve Francii jsme se rozhodli zaměřit také na trh v České Republice a postupně proniknout na trh dalších zemí střední a východní Evropy. Oleje Smilargan mají certifikát ECOCERT a SZÚ a plní mezinárodní standard kvality extra panenského oleje.

Kromě 100% arganového oleje nabízíme opunciový olej a kosmetiku z arganového i opunciového oleje a další přírodní kosmetiku z Maroka. Veškeré marocké výrobky najdete také na eshopu Smilargan

V roce 2014 jsme náš sortiment rozšířili o mýdlo Aleppo ze Sýrie a jílovou kosmetiku Dermokil, kterou pro vás dovážíme z turecké Anatolie a najdete ji i na eshopu Dermokil.

Kromě internetových obchodů s kosmetikou provozujeme také internetový obchod Šeherezád, který funguje již od roku 2011 a specializuje se na dovoz orientálních produktů z Turecka. Najdete na něm nejen orientální dekorace a orientální bižuterii, ale také turecké koření, čaje a kávy, turecké sladkosti, textil a zboží z istanbulského Grand Bazaaru.

O našich produktech

ARGANOVÝ OLEJ

Arganový olej je původem z dalekého Maroka, z plodů pouštního stromu Argania Spinosa, Argánie trnité. Místní ženy je ručně zpracovávají a balí, abyste si mohli užívat všech výhod tekutého zlata, jak se arganovému oleji také jinak přezdívá. Jeho výjimečnost spočívá především ve vyživujících schopnostech, zázračně působí na pokožce obličeje, těla, ale zároveň i na vlasech. Vyzkoušejte arganový olej také a přidejte se k těm, kteří touží vypadat skvěle nebo chtějí zlepšit kvalitu pokožky a vlasů.

Kontaktní údaje

Smilargan, s.r.o. (Smilargan)
Trativody 602
25092  Šestajovice
Česká republika
03789454

Kontaktní osoba

Bc. Lucie Vrkotová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Smilargan, s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty