Smaltum s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vyrábíme smaltované hrnky, šperky a mnoho dalšího.

Velkoobchodní spolupráce:

  • Velkoobchodní ceník zašleme na požádání
  • Transport zajišťujeme (cca 3-5% z hodnoty zboží)
  • Doba dodání dva týdny od objednávky
  • Propagační materiály poskytujeme zdarma
  • Prohlášení o shodě o zdravotní nezávadnosti výrobků k dispozici na požádání
  • Sleva dle odběru

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Smaltujeme více než 20 let…
Smalt je úžasná technika. Už od mala jsem si vyráběla šperky z různých materiálů. Pak mi kamarádka představila smaltovací techniku – a to bylo teprve ono! Postupně jsem začala své výrobky nabízet i na Karlově mostě.

Rok 1990 a dál…
V roce 1990 jsme si s bráchou do garáže pořídili naši první pec na vypalování. Poté jsme začali jsme prodávat i do obchůdků v centru. Velmi brzy nás oslovili ze zahraničí.
A tak postupně vznikala firma SMALTUM (oficiálně založená 1998). Dnes máme šest vlastních obchodů v centru Prahy a prodáváme do mnoha zemí světa. Odhadujeme, že po světě už koluje 1 milion hrnků s mými motivy.

A co děláme nyní?
Smalt mě stále moc baví. Dnes pracuji v naší malé dílně na Praze 7 a vymýšlím nové návrhy. Občas jen pro radost, občas z toho vznikne zajímavý nápad, který by se mohl líbit i ostatním. Nejraději mám, když se mi vrací takové ty malé příběhy: Fotka od šťastné slečny z Francie, které jsem poslala ztracenou náušnici nebo panikařící tatínek z USA, jehož synek ztratil náš hrnek a odmítá pít z jiného…To pak vím, že naše výrobky přinášejí radost i ostatním:-)

O našich produktech

Smalt. Tradiční, a přesto velmi moderní materiál příbuzný sklu a porcelánu, který se používá k povlakování kovových předmětů již po staletí. Smalt je známý pro svou chemickou stálost. Naše produkty jsou tak zdravotně nezávadné a vhodné i pro děti. V našich smaltovaných produktech lze vařit na ohni, elektromagnetické indukci i na plynu. Je možné je mýt v myčce. Jen nedávat do mikrovlnky 🙂

Kontaktní údaje

Smaltum s.r.o.
Janovského 1512/53
17000  Praha 7
Česká republika
26694921

Kontaktní osoba

Alžběta Husáková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.