SKINNY.cz s.r.o. (DECOHOUSE.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Pokud chcete opravdu kvalitní výrobek, jste tu správně 🙂 Udělejte radost skleničkou na víno od české firmy Decohouse.cz, která vyrábí skleničky s láskou.

Máme zájem o spolupráci a zařazení našeho zboží do prodeje. Věříme, že by to přineslo do Vašeho kamenného obchodu či eshopu jisté zpestření a originalitu, které je v dnešní době méně a méně. U nás se skleničky skvěle prodávají a věříme, že u Vás se budou prodávat také :). Dárková sklenička se hodí k mnoha příležitostem ať jsou to narozeniny, svátky, k výročí, k přátelství, poděkování atd.

Nedílnou součástí skleničky je dárkové balení s ručně šitými motýlky nebo mašlemi naší švadlenkou, viz foto … zákazník se tak nemusí dál starat do čeho skleničku zabalí.
Naše podmínky prodeje jsou jednoduché:
  • 1.  Můžete si vzít na zkoušku pouze pár skleniček do Vašeho obchodu (minimum je 15ks)
  • 2.  Bojíte se, že skleničky neprodáte a zůstanou Vám na skladě? Tak toho se bát nemusíte … pokud budou skleničky i balení v pořádku, tak je od Vás do 90 dní od zaslaní k Vám vykoupíme zpět. Nemáte tedy co ztratit … když je prodáte, tak vyděláte a když ne, tak si je vezmeme zpět a neproděláte 🙂
  • 3. Pokud máte eshop a chcete je dát do prodeje i tam, dostanete od nás profesionální fotky , texty atd.
Vyrábíme také sklenice s potiskem na míru od 100ks. Máme velké zkušenosti i s velkými zakázkami jak pro firmy, tak i pro státní sektor. Naposledy jsme například vyráběli tisíce sklenic s potiskem pro PRAHU 3 na vinobraní.  Pokud budete mít zájem neváhejte nás kontaktovat.

O naší firmě

Jsme česká firma Decohouse, která vyrábí skleničky s láskou.

Naší hlavní prioritou je kvalita. Jsme milovníci skla a nechceme prodávat sklo na jedno použití jak je to mnohdy u konkurence…. dáte jednou skleničku, hrneček, talířek atd. do myčky a můžete jej vyhodit, jelikož je nástřik nebo text nekvalitní a hned se znehodnotí. Také bývá nástřik na skleničkách velmi hrubý (skoro jako brusný papír), což při dotyku není moc příjemné, a to nemluvíme jak příjemné je se z takové skleničky napít.

U nás najdete jen tu nejvyšší kvalitu! Skleničky jsou z kvalitního českého skla s jemným, hladkým, ale pevně držícím nástřikem. Jsou dvakrát vypálené v peci! Nejprve po nástřiku speciální kvalitní barvou a po druhé, kdy se fixuje text na skleničku.

Za svojí ruční prací si stojíme a věříme, že se Vám budou naše produkty líbit 🙂 

O našich produktech

  • Něco o výrobě skleniček 

Naše skleničky jsou z kvalitního českého skla, které jsou ,,obzvláště vypečené“, protože se dvakrát vypalují. Nejprve po nástřiku speciální kvalitní barvou a po druhé, kdy se fixuje text na skleničku. Každá sklenička projde několikrát lidskou rukou, jak při samotné výrobě tak při balení. Proto s hrdostí můžeme říct, že je to ruční práce, která udělá všem radost.

  •  U nás vždy dárkové balení 🙂

Chceme, aby se k Vám Vaši zákazníci rádi vraceli a proto je součástí každé skleničky i dárkové balení. Dárkové balení rozlišujeme na dámské a pánské. Pro představu je přiloženo foto balení viz. níže.

  • Mytí v myčce na nádobí

Pokud Vás zajímá mytí v myčce na nádobí, po naší osobní zkušenosti Vám můžeme říct, že to možné je. Je to právě díky dvojitému vypálení v peci. My mytí v myčce na nádobí však nedoporučujeme! Pokud chcete, aby Vám sklenička dlouho vydržela, držte se raději ručního mytí.

 

 

Kontaktní údaje

SKINNY.cz s.r.o. (DECOHOUSE.cz)
Branická 213/53
14700  Praha 4
Česká republika
07726392
DIČ

Kontaktní osoba

Michaela Bošinová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.