SH Commerce, s.r.o. (Harrant)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem produktů značky Nite Ize, pro Nite Ize jsme oficiálním partnerem v České republice a můžeme tak nabídnout nejnižší ceny na trhu. Společnost Nite Ize byla založena v roce 1989 a za dvacetileté působení na trhu vyvinula a vyrobila spoustu věcí, které usnadňují život nejen cestovatelům a kutilům. Karabiny S-biner  najdete na uniformách vojáků, vázací dráty Gear Tie se hodí i pro připevnění nákladu při transportu i do dámské kabelky.

Dále u nás najdete taktické vybavení značky Viktos, pro značku Viktos jsme výhradní zástupce pro Českou a Slovenskou republiku. V naší nabídce najdete kvalitní taktické a střelecké rukavice, oblečení vhodné nejen na střelnici a do služby.

Také jsme zástupcem značky Grey Ghost Gear, cílem této firmy je poskytovat profesionálním vojákům, policistům i uvědomělým občanům a nadšeným střelcům to nejlepší bojové vybavení na světě. Na zboží značky GGG poskytuje výrobce doživotní záruku. Pokud některý z produktů GGG selže z důvodu materiálové vady nebo špatné výroby, výrobce jej opraví nebo vymění zdarma.

 

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Obchod Harrant je rodinný podnik, jehož cílem je dopřát všem dobrodruhům možnost během každodenního všedního života pocítit alespoň na chvíli chuť vzrušení a dobrodružství. Díky předchozím zkušenostem ze služby v armádě máme hluboké znalosti sortimentu zboží, které prodáváme.

O našich produktech

Cestování a outdoor:

  • Nite Ize Gear Tie – skvělý pomocník pro svazování, upínání, utahování nebo zavěšování – vyrábí se v různých velikostech a provedeních
  • Nite Ize karabiny – k rychlému a jednoduchému upevnění čehokoli kamkoli – v různých velikostech, barvách, s pojistkou nebo bez

Taktické vybavení:

  • Taktické rukavice Viktos – vysoce kvalitní provedení, v nabídce máme i nomexové rukavice, rukavice s polymerovou ochranou kloubů
  • Batohy a tašky Grey Ghost Gear – tašky a batohy ocení nejen běžný cestovatel, ale ocení je i všichni, komu něco říká pojem EDC (everyday carry)

Kontaktní údaje

SH Commerce, s.r.o. (Harrant)
Ke Spálenému křížku 678
27061  Lány
Česká republika
07124856
DIČ

Kontaktní osoba

Klára Svobodová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele SH Commerce, s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty