SC PROFESSIONAL s.r.o. (Kampot.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Dovážíme ty nejkvalitnější produkty, které Kambodža nabízí. 15ti druhy Kampotského pepře to teprve začíná – následuje salva neméně kvalitních koření jako je kurkuma, zázvor, galangal, chilli, kardamom, badyán, skořice, pandan, moringa, kari, grilovací směsi, bylinné čaje, špičkové omáčky, palmový cukr či nejnověji sušené ovoce s červeným Kampotským pepřem. To vše z naší domovské farmy La Plantation, hrdého nositele Fair Trade certifikátu díky systematickému důrazu nejen na nejvyšší možnou dosažitelnou kvalitu tradičních metod pěstování a ručního zpracování, ale i další aspekty a dopady farmy na životní prostředí, pracovní podmínky, tradice, životní prostředí či udržitelnost. Naše produkty jsou organického původu a vybrané i s evropským certifikátem BIO. Sortiment se nám stále rozrůstá – pro aktuální nás prosím kontaktujte.

A protože nejsme úplně normální obchodníci s kořením, tak nám to nebylo málo a špičková koření jsme napřímo dovezli i v tekuté podobě ve formě prémiových rumů SAMAI a nejnověji čokolády WAT Chocolate. To vše vyrobeno přímo v Kambodži.

Zkrátka festival těch nejvybranějších chutí, které Kambodža může nabídnout!

Ochutnejte a začněte objevovat nové možnosti Vašeho vaření s námi!

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Jsme malá rodinná firma, s již téměř 30ti letou tradicí. Založil ji můj otec a já v ní pokračuji, byť namísto těch nejkvalitnějších profesionálních textilních výrobků pokračuji s tím nejkvalitnějším kořením, jaké jsem kdy našel. Za ty desítky let můj můj otec poznal nespočet skvělých lidí, někteří jsou již rodinnými přáteli a i v tomto budu rád pokračovat. Jsem původní profesí architekt, ze svého koníčka (vaření a grilování) jsem si nakonec udělal zaměstnání a jsem za to neskutečně vděčný. Stejně tak za každého spokojeného zákazníka – předat radost z toho nejlepšího koření, které Kambodža nabízí, bylo tím hlavním cílem našeho projektu. S každým nadšeným domácím i profesionálním kuchařem ve mě roste obrovská radost, že se to povedlo.

Kontaktní údaje

SC PROFESSIONAL s.r.o. (Kampot.cz)
Na koželužně 614
34506  Kdyně
Česká republika
61171425
DIČ

Kontaktní osoba

Jiří Piskáček

Jiří Piskáček

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.