SAVORY Trade s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

V současné době již velkoobchodně dodáváme kuchyňské potřeby značek KORKMAZ, LAVA METAL a BRANQ do více než 200 maloobchodních prodejen a e-shopů v České a Slovenské republice. Dobře víme, že „uložením zboží do regálu“ prodej nekončí, proto našim partnerům poskytujeme profesionální služby nejen při dodání zboží, ale také odbornou podporu prodeje.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

Společnost SAVORY Trade s.r.o. byla založena roku 2010. Jsme rodinná firma. První roky společnost působila v Ostravě a poté jsme se přestěhovali do vlastních prostor v malebné oblasti Osoblažska. Život a práce mimo rušné velkoměsto je pro nás v mnohém inspirující, snažíme se dělat svou práci co nejlépe a rozvíjet podnikání novými směry. Pravidelně navštěvujeme mezinárodní výstavy, kde vybíráme nové produkty, které bychom chtěli představit na českém trhu.

K našim zákazníkům vždy přistupujeme individuálně, poskytujeme jim maximální servis nad rámec běžného obchodního vztahu. Důvěra zákazníků je pro nás velkým závazkem a dává nám energii do další práce.

O našich produktech

Po celou dobu své působnosti sleduje moderní trendy, pro výrobu a zlepšení produkční kapacity používá nejmodernějších technologií.
Všechny výrobky značky Korkmaz navrhují špičkoví designeři tak, aby splňovaly veškeré mezinárodní normy pro kvalitu a bezpečnost. Samozřejmostí je také atraktivní design a pohodlné používání kuchyňského nádobí.
V každé fázi výroby, od návrhu, přes výběr surovin až po samotné balení hotového výrobku se celý proces kontroluje tak, aby vše probíhalo v souladu s mezinárodními standardy.
Za dobu působení si společnost vybudovala silné postavení na tureckém i mezinárodním trhu, v současné době vyváží své výrobky do 85 zemí na třech kontinentech. Na českém trhu prodáváme produkty KORKMAZ od roku 2010 a jejich obliba neustále roste díky svému kvalitnímu provedení a užitnou hodnotou.

Kouzlo litinového nádobí dobře znaly již naše babičky. Dnes zažívají nový návrat oblíbenosti, a to jak v profesionální gastronomii, tak i v domácnostech.
Litinové nádobí LAVA vyniká zejména těmito vlastnostmi: Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten včetně indukce Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot – nepřipaluje se Dá se využít i k zapékání v troubě Odolný vnitřní a vnější smalt zaručuje jednoduché ruční mytí, mytí v myčce se nedoporučuje z důvodu zhoršení jasu barev. Krásné barevné provedení

Kontaktní údaje

SAVORY Trade s.r.o.
č.p.50
79399  Bohušov
Česká republika
28640691
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.