Š E N O V K A  spol. s r.o.

Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Výroba, prodej a montáž mlýnských a potravinářských technologií. Zajišťujeme také dodávky náhradních dílů, ale i dodávky všech strojů a v neposlední řadě i dodávky kompletních linek včetně počítačového řídícího systému.

O naší firmě

Historie výroby mlýnských strojů v Pardubicích trvá již více než 140 let. V té době vznikla firma Josef Prokop a synové. Po politických změnách a nástupu socialismu zde fungovaly Továrny mlýnských strojů, které se po dalších politických změnách v roce 1989 rozdělily na divizi mlýnů PROKOP a zbývající část TMS Group. V současné době již žádná z těchto společností nefunguje – TMS skončila v konkurzu v roce 1999 a firma PROKOP, a.s. ji následovala v roce 2002. Zánik těchto společností nebyl ze dne na den, a proto v roce 2001 založili bývalí zaměstnanci těchto firem společnost ŠENOVKA spol. s r.o.
Naše firma zpočátku své existence zajišťovala dodávky náhradních dílů pro mlýny v České a Slovenské republice. Následně jsme začali vyrábět a vyvíjet nové strojní zařízení a navázali tak na tradici mlynářské výroby v Pardubicích a v České republice vůbec.

Kontaktní údaje

Š E N O V K A  spol. s r.o.
U Parku 44
53321  Vysoké Chvojno
Česká republika
25949420
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.