REPONIO s.r.o. (REPONIO)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vyrábíme chytrý závěsný úložný systém, který se přizpůsobí potřebám uživatele. Jeho rozvržení lze snadno měnit díky 50+ kusům příslušenství. Nabízíme hobby a profesionální úložné systémy.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dropshipping

O naší firmě

Když jsem začal řešit úklid ve své dílně a garáži, narážel jsem stále na stejný problém – ať vybavení, nářadí a krabice jakkoliv přeskládávám, opřené o zeď nebo vyštosované na zemi překáží. A k věcem se není možné jednoduše dostat. O policích a regálech přidělaných nadobro na stěnu ani nemluvě.

Dozvěděl jsem se o závěsných systémech pocházejících z jiných kontinentů, které ale nevyhovovaly mým potřebám – málo možností, jak zavěsit předměty specifické pro nás v ČR a v rámci EU. Chtěl jsem mít možnost designovat závěsné panely, háky, držáky a další příslušenství podle potřeb lidí. Pro každodenní využití, které šetří místo, čas a práci.

O našich produktech

Závěsné řešení Reponio funguje jako skládačka. Šroubovací nebo závěsné panely nainstalujete jednodušeji než obyčejné dřevěné poličky. Je to jediná práce, která vás čeká. Jakmile máte závěsnou stěnu připravenou, přichází ryzí zábava – zacvakávání háků, držáků, boxů a dalšího příslušenství, díky kterým uložíte věci přesně podle svého. A systém kdykoliv snadno přeskupíte.

Kontaktní údaje

REPONIO s.r.o. (REPONIO)
Nádražní 29/21
15000  Praha – Smíchov
Česká republika
08204829
DIČ

Kontaktní osoba

Medřický

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele REPONIO s.r.o.

Zobrazit všechny produkty