Rellot, s.r.o. (Zilkahodinky)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme rodinná firma zabývající se prodejem hodinek, obroučků na brýle, slunečních brýlí a šperků. Nabízíme široký sortiment kvalitního značkového zboží. Zaměřujeme se na poskytování vysoké kvality služeb a individuální přístup. Jsme připraveni navázat velkoobchodní spolupráci a poskytnout další informace o našich produktech a cenových podmínkách. Pokud máte zájem o naši nabídku, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonu.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

Jsme malá rodinná firma, která provozuje eshop zilkahodinky.cz a zilkahodinky.sk. Jsme pyšní na to, že klademe důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi a snažíme se zajistit jeho maximální spokojenost. Věříme, že každý je jedinečný a má své specifické potřeby a preference. Proto se snažíme porozumět všem požadavkům a poskytnout vysoce personalizovaný servis. Nejenže se snažíme odpovědět na všechny dotazy a problémy, ale také aktivně poskytujeme rady a doporučení.

Náš tým se skládá z přátelských a ochotných lidí, kteří mají za cíl udělat více než jen to, co je nutné. Vždy ochotně vyjdeme vstříc a poskytneme zákazníkovi nadstandardní péči. Bez ohledu na velikost objednávky nebo hodnotu nákupu, se vždy snažíme poskytnout stejnou kvalitní a profesionální službu. Snažíme se zajistit, aby každý zákazník měl pozitivní a příjemný zážitek z nakupování u nás.

Věříme, že naše oddanost a péče o zákazníky nás odlišuje od konkurence. Jsme hrdí na to, že se nám daří budovat dlouhodobé vztahy.

O našich produktech

Nabízíme širokou škálu obrouček na brýle a slunečních brýlí, které zahrnují desítky známých značek. Můžete si vybrat z různých stylů, materiálů a designů, abyste uspokojili různorodé preference svých zákazníků. Snažíme se spolupracovat pouze s renomovanými značkami, které jsou známé svou kvalitou a designem. Mezi naše TOP nejprodávanější značky patří například Guess, Swarovski, Bally, Benetton, Carolina Herrera, Emilio Pucci, Gant, Harley-Davidson, Chanel, Pepe Jeans, Porsche Design, Roxy, Victoria’s Secret a další.

Kontaktní údaje

Rellot, s.r.o. (Zilkahodinky)
Jičínská 226/17
13000  Praha
Česká republika
11898500
DIČ

Kontaktní osoba

Alena Reková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.