REBELL BIKE s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

jízdní kola a ELEKTROKOLA slovenské výroby značek MAYO a LIBERTY:

  • 20 let zkušeností z prodejem a výrobou jízdních kol
  • 10 let zkušeností z prodeje ELEKTROKOL
  • zázemí stabilní dynamicky rostoucí firmy
  • odběr zboží na fakturu se splatností 14 dnů
  • zajímavé marže
  • b2b e- shop s možností konfigurace jízdních kol
  • možnost kusového odběru bez nutnosti předobjednávky
  • při dlouhodobé spolupráci exkluzivitu pro Váš region

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Velkoobchodní a maloobchodní prodej ELEKTROKOL jízdních kol značek MAYO, LIBERTY. Výhradní zastoupení pro ČR. Kompletní servis, záruční i pozáruční opravy všech druhů jízdních kol a ELEKTROKOL.

O našich produktech

Jízdní kola, elektro kola a veškeré cyklo příslušenství, originální design, vlastní výroba na Slovensku, Najdete u nás vše od dětského kola pro nejmenší až po špičkové elektro kolo se středovým pohonem. V nabídce máme také, cyklodoplňky, díly jízdních kol, ráfky a zapletená kola vlastní výroby. Více zde: www.kola-mayo.cz, www.seniorkolo.cz

Kontaktní údaje

REBELL BIKE s.r.o.
Hodonínská 97
69603  Dubňany
Česká republika
26279231
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Akční nabídka

Elektrokolo LIBERTY e-VIA 6spd 36V

Městské ELEKTROKOLO e-VIA CITY 26″, odlehčený snížený hliníkový rám (AL 6061),6 rychlostí, osazení SHIMANO TOURNEY TY-300, řezení SHIMANO REVOSHIFT,v základu pevná vidlice (odpružená za příplatek) pohodlné širší sedlo s elastomerem, brzdy V- brake , zesílené dvojité ráfky, JOYTECH ALU náboje kol, pláště MITAS, zapouzdřená středová osa, sada LED osvětlení, stojan, nosič, blatníky. Kolo je plně vybavené pro provoz.

Dojezd elektrokola LIBERTY e-VIA je 20-60 km na jedno nabití, má tři stupně podpory motoru s ovládáním na řídítkách, Li-Ion akumulátor 36V/10Ah a max. rychlost 25km/h. Elektrokolo e-VIA vyhovuje normě STN EN 15 194, tzn. že je možné ho provozovat na pozemních komunikacích bez nutnosti řidičského průkazu a jiných dokladů. Ovládaní elektrokola LIBERTY e-VIA je velmi jednoduché, pokud začne jezdec otáčet pedály směrem vpřed, pohybový senzor spustí motor a podle nastaveného stupně podpory dávkuje energii do motoru, čím výrazně pomáhá při jízdě. Po rovině je možné udržovat elektrokolo v jízdě jen pomalým otáčením pedálů tak, aby snímač pohybu pedálů nepřetržitě udržoval motor v chodu. Max. rychlost se dá ovlivnit nastavením vhodného stupně podpory od cca. 15km/h až do max. rychlosti v třech stupních.

Cena: 23 399 Kč / ks

MAYO 29 CARBON COMP DISC

Horské jízdní kolo MAYO 29″ CARBON COMP DISC vyniká zlepšenou průchodností terénem, CARBON rám , odpružená přední vidlice SUNTOUR RAIDON RL AIR zdvih 100mm, Osazení SHIMANO DEORE , 20 převodů, SHIMANO HYDRAULIC DISC brzdy, pláště MITAS, ráfky M.A.T.E., hmotnost kola pouze 12,3 kg.

Cena: 38 999 Kč / ks

Koloběžka ELEKTRO MyScooter

Elektrická koloběžka MyScooter je vybavená akumulátorem technologie Li-ION s napětím 24V a kapacitou 8,8Ah (210Wh), který se nám podařilo vtěsnat do opravdu malého prostoru ve sloupku  řízení. Táto zásoba energie Vám umožní koloběžku intenzívně využívat nejméně 1 hodinu. V porovnaní s podobnými výrobky je kapacita našeho akumulátoru výrazně vyšší, a protože tvoří téměř 2/3 ceny koloběžky, doporučujeme před koupí jiné koloběžky zjistit si informace o kapacitě použitého akumulátoru, předejdete tak zklamání z krátkého dojezdu. Nabíjení trvá cca 4 hodiny (při úplném vybití) a nabíječka váži pouze cca 400g, takže jí můžete vozit sebou do práce a koloběžku si nabít v zaměstnání.

Cena: 12 999 Kč / ks