Queen Euniké Life s.r.o.

Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Prodávejte kvalitní a zdraví prospěšné české přírodní doplňky stravy. Naše výrobky jsou zaměřené např. na detoxikaci, imunitu, boj proti parazitům a pohybový aparát. Neobsahují žádné konzervační látky, lepek, cukr, ani látky na zvýraznění chuti.  Spolupráce vhodná pro e-shopy zaměřené na podporu zdraví, krásu a vitalitu, fitness centra, welness, soukromé polikliniky, baleo a holistická centra.

Co vám nabídneme

  • Velkoobchodní účet v naší aplikaci
  • Kvalitní produkty
  • Rychlé dodání

O naší firmě

Česká značka Queen Euniké Life vyrábí od roku 2008 kvalitní a zdraví prospěšné biologicky aktivní přírodní doplňky stravy  stavěné převážně na celosvětově velmi žádané české sladkovodní řase (chlorella sp). Od surovin až po finální „tobolku“ je výroba pod neustálým farmaceutickým dohledem. Největší důraz je kladen na kvalitu, která dává výrobku maximální funkčnost a biologickou účinnost. Kromě chlorelly jsou v sortimentu vitamíny a colostrum.

Výroba je certifikována dle standardu IFS Food. Standard IFS (International Featured Standards) je zaměřený na bezpečnost a kvalitu produktů. Jeho základem jsou pravidla správné výrobní a hygienické praxe (GMP / GHP), analýza rizik a stanovení kritických kontrolních bodů (HACCP) a další legislativní požadavky potravinového práva EU na výrobky, procesy a kvalifikaci personálu.

O našich produktech

  • Výroba pod farmaceutickým dohledem v nejvyšší kvalitě
  • Přípravky neobsahují žádné konzervační látky, lepek, cukr, ani látky na zvýraznění chuti
  • Jsou vhodné pro diabetiky, bezlepkovou dietu a při alergii na mléčnou bílkovinu
  • Technologie mikronizace a dezintegrace pro účinnou vstřebatelnost

Kontaktní údaje

Queen Euniké Life s.r.o.
Sládkova 372/8
70200  Ostrava – Moravská Ostrava
Česká republika
09246851
DIČ

Kontaktní osoba

Radka Pilná

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.