ProRetail s.r.o. (Businessstyle.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme produkty kategorie business a chytré doplňky, které perfektně vypadají a jsou funkční. S našimi produkty uděláte skvělý dojem a nezapadnete. Nabízíme prémiové psací potřeby, zápisníky, kožené doplňky jako jsou peněženky, pouzdra na doklady a karty, cestovní zavazadla a doplňky, klíčenky, potřeby pro volný čas a cestování, termosky a lahve, některé domácí potřeby a elektroniku, manikúry, ochranné pomůcky, dárky, dárkové sady a další. Naše produkty mohou být skvělým dárkem pro Vaše blízké nebo pro Vaše obchodní partnery. Nabízíme produkty značek Parker, Montblanc, Caran’d Ache, Lamy, Waterman, Hugo Boss, Nuuna, Thule, Samsonite, Tru Virtu, Solingen, Solight, Contigo, Nanolab,  Troika a mnoha další.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping

O naší firmě

Firma vznikla v roce 2013 jako poradenská společnost poskytující komplexní 360° manažerské poradenství v oblasti firemních strategií, zejména maloobchodních sítí, vedení, rozvoje a kontroly projektů, vstupu na trhy regionu CEE.

Postupně jsme se začali věnovat také provozování a vývoji retailových konceptů a začali jsme působit v oblasti e-commerce.

Vytvořili jsme internetový obchod Businessstyle.cz a začali jsme nabízet stylové, designové a chytré produkty kategorie business.

O našich produktech

Preferujeme kvalitní a designové produkty ověřených značek.

Vybrané kategorie produktů:

Luxusní psací a kancelářské potřeby – kuličková, keramická a plnicí pera a příslušenství a zápisníky značek Parker, Montblanc, Caran’d Ache, Lamy, Waterman, Hugo Boss, Lamy, Troika a dalších

Cestovní zavazadla, pouzdra a organizéry – pouzdra na karty, vizitky a cestovní doklady, organizéry na cesty, kompresní obaly, cestovní zavazadla, batohy, tašky – kvalitní, funkční a chytré uložení věcí. Produkty značek Troika, Thule, Samsonite a  další.

Chytré doplňky – klíčenky, přívěsky, nástroje, termosky, pouzdra, pera construction a další. V této kategorii bychom rádi vypíchli německou značku Troika.

Ochranné pomůcky – respirátory, roušky, rukavice, generátory, dezinfekce, nanotechnologie. Z této kategorie nabízíme produkty značek Respilon, Nano Medical, General Public Protection, Nanolab a další.

Nabízíme mnoho dalších kvalitních produktů dalších kategorií.

Kontaktní údaje

ProRetail s.r.o. (Businessstyle.cz)
Jeremenkova 763/88
14000  Praha 4
Česká republika
02450500
DIČ

Kontaktní osoba

Klára Šebková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.