Prometh s.r.o. (Oficiální distributor značky Uodi)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Distributorská společnost Prometh s.r.o. se primárně zaměřujeme na dovoz inovativního zboží, které na českém trhu neexistuje, nebo kategorií výrobků, které na českém trhu chybí. Většinou se jedná o spotřební elektroniku a IoT technologie.

Společnost Prometh s.r.o. má s výrobci dováženého zboží výhradní smlouvy o distributorství. Jsme tak jediní, kdo dané výrobky dováží.

O naší firmě

Prometh s.r.o. je rychle se rozvíjející česká distributorská společnost. Primárně se zaměřujeme na dovoz inovativního zboží, které na českém trhu neexistuje, nebo kategorií výrobků, které na českém trhu chybí.

Společnost Prometh s.r.o. má s výrobci dováženého zboží výhradní smlouvy o distributorství. Jsme tak jediní, kdo dané výrobky dováží.

Mezi naše obchodní partnery na českém trhu patří zejména 100MEGA Distribution, Alza, CZC, Mall a Okay. Tam všude námi dovážené výrobky najdete. Díky obchodní síti jmenovaných řetězců se naše zboží prodává i v Německu, Rakousku, Polsku, Slovensku, Slovinsku, Maďarsku i Chorvatsku.

UODI Technology Corporation, Ltd.

Uodi Technology Co., Ltd je firma specializující se na chytré zámky, produkty pro chytrou domácnost a technologie IoT. Skrze nezávislý výzkum a vývoj se firma věnuje vytvoření předního ekosystému inteligentních domácností.

Hlavním cílem Uodi je podpořit lidské vize o domácnosti a přinést jim jednodušší, bezpečnější a lepší život v domácnosti.

Kontaktní údaje

Prometh s.r.o. (Oficiální distributor značky Uodi)
Kryštofova 1017/13
14900  Praha – Háje
Česká republika
09253653
DIČ

Kontaktní osoba

Tomáš Korec

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Prometh s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty