PRO-SPED PRAHA s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Specializovaný e-velkoobchod se značkovými energetickými nápoji HELL.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám
  • Doprava ZDARMA u objednávek nad 1500 CZK

O naší firmě

Xixo Drinx Prague je obchodní značkou společnosti Pro-Sped Praha s.r.o. založenou v roce 2014 jako spediční a obchodní společnost.

Rozhodnutí společnosti HELL Energy Hungary Kft o exportu dalšího doma úspěšného produktu -Ledového čaje XIXO (2016), vedlo k vzájemné spolupráci a následně k rozšíření naši činnosti o obchod, prodej a distribuci značkových nealkoholických nápojů pod obchodním názvem Xixo Drinx Prague pod registrovanou doménou  Xixo.cz.

Záměrem je oslovit širší spektrum zákazníku s novými, klasickými či netradičními příchutěmi výjimečných a kvalitních nápojů HELL.

V přímé spolupráci se společností Hellenergy a s ohledem k dlouhodobým zkušenostem z oblasti logistiky, spedice a dopravy dokážeme vyhovět i nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků.

O našich produktech

Nábízíme momentálně tři základní a v Evropě velmi úspěšné produkty energetických nápojů HELL.

HELL CLASSIC 250 ml

HELL STRONG APPLE 250 ml

HELL STRONG RED GRAPE 250ml

Řadá STRONG obsahuje:

  • KOFFEIN +20% od obvyklé 32 mg/100 ml
  • VITAMIN B2, B3, B5, B6, B12
  • PASTERIZOVANÉ
  • BEZ KONZERVANTŮ

Hell není jen jedním z nejúspěšnějších energy drinků na světě. Za vším stojí krátká ale o to bohatší historie a dnes také jedna z nejmodernějších továren na celém světě a to doslova!

Hell začínal s cukrovinkami a různými produkty až přišel nápad na energy drink. Ten předčil ostatní produkty tak rychle, že už nemělo smysl prodávat cokoli jiného. Přešlo se čistě k energetickým nápojům.  Psal se rok 2006!

Do tří let se značka HELLENERGY stává dominantním hráčem na domácím trhu. Jako TOP volba spotřebitelů na několika dalších trzích probouzí zájem a získává trh v dalších zemích.

Krátce po expanzi na zahraniční trh a účasti na řadě významných mezinárodních událostí, získává řadu ocenění,                            Anuga v Kolíně nad Rýnem, SIAL v Paříži a World Food Expo v Moskvě, kde společnost HELL získala ocenění „Nejpůsobivější debut“ a „Nejlepší energetický nápoj“. (Food Safety System Certification 22000 (2013) / Strategic Manufacturing Awards (2012) – Finalist / Product of the Year (2012) / Superbrands (2012) / Volba spotřebitelů (2015) „Hell Energy Drink Apple“ SK)

Kontaktní údaje

PRO-SPED PRAHA s.r.o.
Ke školce 1319/5a
25219  Rudná
Česká republika
03909760
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.