PREFA Technology a.s.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zabýváme se návrhem, výrobou a dodávkou technologií do výroben betonových stavebních dílců – formovací techniky, kompletních výrobních linek, předpínání, podvěsné dopravy BS, vahadel, jeřábů a jeřábových drah, ocelových konstrukcí a jiné. Nabízíme dělení materiálu plazmovým dělícím strojem.

O naší firmě

Zabýváme se návrhem, výrobou a dodávkou technologií do výroben betonových stavebních dílců – formovací techniky, kompletních výrobních linek, předpínání, podvěsné dopravy BS, vahadel, jeřábů a jeřábových drah, ocelových konstrukcí a technologií pro skladování sypkých hmot, tj. sil včetně příslušenství, dopravních cest a řídících systémů a dalších technologických zařízení.

Společnost PREFA Technology a.s. nabízí kromě strojů a zařízení z vlastního výrobního programu (které dodává pod značkou PREFASERVIS) též provedení návrhu, výroby a montáže technologických celků, speciálních forem a konstrukcí dle zákazníkových požadavků.

Vedení společnosti, obchodní a technické oddělení sídlí v ulici Průmyslová 566/5, Praha 8.

Pro výrobu uvedených zařízení vlastníme následující oprávnění:

– Certifikát Systém managementu kvality organizace  ISO 9001 : 2008
– Osvědčení o shodě řízení výroby – Konstrukční ocelové stavební díly, dílce, sestavy a konstrukce třídy provedení do EXC3 dle EN 1090-2+A1:2011
– Certifikát ČSN EN ISO 3844-2:2006 pro oblasti činností: proces svařování při výrobě a montáži ocelových konstrukcí, volně zavěšených prostředků pro uchopení břemen, forem pro výrobu betonových prefabrikátů a zámečnických výrobků.

Kontaktní údaje

PREFA Technology a.s.
Průmyslová 566/5
10800  Praha – Malešice
Česká republika
04580303
DIČ

Kontaktní osoba

Ing. Aleš Křivský

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.