Prague info media s. r. o. (Stay Little)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme hrdí na to, že představujeme naši značku, která je synonymem kvality, péče a jedinečnosti. Nabízíme oblečení z certifikované bio bavlny pro děti a kojence, které je vyráběno s láskou a péčí pouze v Česku. Každý kousek oblečení je pečlivě a detailně zpracován, abychom zajistili nejen vysokou kvalitu, ale také maximální pohodlí.

Co nás odlišuje od ostatních? Naše oblečení má sentimentální osobní hodnotu, protože nabízíme možnost personalizace s výšivkou jména nebo hesla, která mají zvláštní význam pro každou rodinu. Takové detaily jako „láska“, „malý bráška“, „little sister“ a mnoho dalších přináší do našich produktů úžasný osobní dotek.

Máme již vybudovanou komunitu na našem Instagramu, kde máme více než 20 tisíc sledujících, a kde si naši odběratelé mohou prohlédnout recenze, inspirativní fotky a videa našeho oblečení. Jsme tu, abychom inspirovali, radostně posílili rodičovství a vytvořili nezapomenutelné momenty pro vaše rodiny. Připojte se k nám a objevte svět naší značky plný lásky, kvality a jedinečnosti! 🌟

Co vám nabídneme

  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám
  • Podpora vašeho obchodu na našich sociálních sítích
  • neomezený přísun fotografií, videí a reklamních textů

O naší firmě

Představujeme Stay Little – Váš Partner v Dětském Stylu!

Jsme mladá a energická firma, která se zrodila před rokem a půl s jediným cílem – poskytnout moderním rodičům nezapomenutelný zážitek z nakupování dětského oblečení. Za tu krátkou dobu jsme si vytvořili úžasnou komunitu zákazníků, kteří nám důvěřují a vrací se k nám pravidelně. A co nás odlišuje od ostatních?

🌱 Šijeme z certifikované bio bavlny s ohledem na životní prostředí a pohodlí vašich dětí.

🎨 Vyšíváme na oblečení personalizovaně, což z našeho oblečení činí nejen stylový doplněk, ale i originální dárek plný lásky a jedinečnosti.

✨ Naše oblečení je navrženo v minimalistickém stylu, bez zbytečných log a výrazných vzorů, jako jsou traktory či dinosauři

🎨 Používáme barevné palety, které jsou lehce sladitelné a umožňují vám tvořit kreativní outfitové kombinace.

👕 Naše kolekce nabízejí oblečení pro všechny velikosti, aby si každé dítě mohlo najít svůj vlastní styl a vyjádřit svou jedinečnost.

Protože ve Stay Little věříme, že i dítě může být vkusně a hezky oblečené. Je pro nás důležité nechat ho se projevit skrz módu a podpořit jeho jedinečný styl.

O našich produktech

Představujeme naši širokou škálu produktů pro děti od narození do 5 let!

Nabízíme rozmanité velikosti, aby každé dítě našlo to pravé! Z naší kojenecké kolekce máme velikosti 50 pro novorozence, 56 pro věk 0-3 měsíce, 68 pro věk 3-6 měsíců a 74 pro věk 6-9 měsíců. Pro starší děti pak šijeme velikosti 80, 86, 92, 98, 104 a 110.

Co všechno u nás najdete? Z kojenecké nabídky máme pestrý výběr, včetně capáčků, personalizovaných dupaček, souprav, čepiček, spacích pytlů, bodýček a mnoho dalšího! Pro větší děti pak máme na výběr personalizovaná trička, legíny, letní sety s kraťasy, oversize sety s legínami, teplákové soupravy, mikiny, kloboučky a mnoho dalšího!

To vše je navíc možné ušít v jakékoliv barevné kombinaci podle vašich představ. Dodáme vzorníky látek, aby si každý přišel na své a ve svém obchůdku měl oblečení, které je jedinečné a nenajdete ho nikde jinde!

Kontaktní údaje

Prague info media s. r. o. (Stay Little)
Jaurisova 515/4
14000  Praha 4
Česká republika
07910479

Kontaktní osoba

Milan Švenger

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.