Požární ochrana – Bezpečnost práce, Jiří Kotyza (PO-BOZP)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme hlavním distributorem velmi kvalitních hasicích přístrojů značky MOBIAK v České republice. Nabízíme široký sortiment hasicích přístrojů jak za maloobchodní, tak za velkoobchodní ceny.

Pokud máte zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás a my Vám připravíme cenovou nabídku.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Firma byla založena v roce 1994 a hlavní oblastí její činnosti byly služby z hlediska zabezpečení Požární ochrany a Bezpečnosti práce pro společnosti, firmy a jiné komerční či nekomerční objekty. Postupně si firma vybudovala nejen své vlastní zázemí včetně prodejny, ale i silnou pozici v poskytování svých služeb díky profesionálnímu přístupu a dlouholetým znalostem.

V roce 2010 získala certifikát a oprávnění k provádění periodických tlakových zkoušek nádob na plyny, do kterých spadají i hasicí přístroje. Tím se firma stala zcela soběstačná. Od té doby své služby rozšířila o opravy hasicích přístrojů a plnění tlakových lahví CO2. V současnosti firma nabízí širokou škálu služeb nejen v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce.

Od roku 2022 se firma stala hlavním distributorem kvalitních hasicích přístrojů značky MOBIAK pro Českou republiku. Naše firma je tak schopná nabízet široký sortiment hasicích přístrojů jak za maloobchodní, tak za velkoobchodní ceny.

O našich produktech

Specializujeme se na technické prostředky požární ochrany a bezpečnosti práce. V naší nabídce najdete široký sortiment hasicích přístrojů, hydrantových systémů, požárních hadic hydrantových, zásahových, ale i průmyslových a savicových.

Nabízíme široký sortiment požárních armatur, hadicových i savicových spojek, pevných spojek, různých druhů přechodů, hydrantových ventilů a klíčů na hadicové spojky nebo k ovládání podzemního či nadzemního hydrantu. V naší kamenné prodejně také naleznete nejširší nabídku požárně-bezpečnostního značení na Mladoboleslavsku.

Nabízíme nejširší nabídku nových či repasovaných ocelových lahví určené k přepravě plynu CO(oxidu uhličitého), které je možné u nás i pravidelně plnit na počkání.

Kontaktní údaje

Požární ochrana – Bezpečnost práce, Jiří Kotyza (PO-BOZP)
Václavkova 1116
29301  Mladá Boleslav
Česká republika
64717852
DIČ

Kontaktní osoba

Jiří Kotyza

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.