POČÍTÁRNA s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

V nabídce máme nové, předváděcí i repasované zboží. Zabýváme se spolupráci s výrobci, což ústí v jedinečné nabídky na IT techniku. Prodáváme PC, notebooky, monitory, tablety, telefony, komponenty a příslušenství. Spolupracujeme se společnostmi HP, Lenovo, ASUS, FUJITSU a dalšími.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Velkoobchodní program
  • Specializované poradenství
  • Nabídky pro velké tendry
  • Individuální ceny při poptávkách o více kusech

O naší firmě

POČÍTÁRNA.cz je spolehlivý internetový obchod s vlastní kamennou prodejnou fungující jak v ČR tak na Slovensku. Prorazil hlavně díky osobité filosofii zaměřující se na maximální komfort a uspokojení potřeb zákazníka. Doménou obchodu POČÍTÁRNA.CZ je především spokojenost stále narůstajícího počtu zákazníků a snaha o uspokojení všech nároků spojených s koupí nového notebooku či počítače. Díky tomu, že zboží také před prodejem vždy pečlivě testují, mají i minimální množství reklamací a zákazníci je doporučují dále. Dnes jsou schopni konkurovat nejen cenou ale i rozsáhlostí sortimentu všem etablovaným prodejcům výpočetní techniky. Ovšem díky individuálnímu přístupu k zákazníkovi se konkurenci vzdalují mílovými kroky. Od týmu POČÍTÁRNA.CZ: Budeme rádi, když se svěříte při výběru nového notebooku nebo počítače do našich rukou a vyzkoušíte si nás v praxi. Bude nám ctí Vás obsloužit a podle toho se budete i cítit 🙂

O našich produktech

Zaměřujeme se na prodej předváděcích, repasovaných a nových notebooků či stolních PC v té nejvyšší kvalitě dle směrnic. Dodáváme mimo B2C i do firem, škol, státních institucí, menším obchodům, VO partnerům atd. Díky přímé spolupráci s výrobci a obchodu bez prostředníků prodáváme zboží za velmi nízké ceny. Předváděcí notebooky pochází ze společností HP, Lenovo, ASUS atd. Jsou k nerozeznání od nového zboží a s plnou zárukou – 2 roky. V prodeji jsou i repasované firemní produkty od různých značek jako například Dell, Apple, Fujitsu, Asus, Acer, HP, Lenovo a další.

Kontaktní údaje

POČÍTÁRNA s.r.o.
Zábrdovická 16a
61500  Brno
Česká republika
29277094
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.