Pixie Crew Group s.r.o. (PIXIE CREW)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Unikátní produkty denní potřeby – zejména školní pomůcky – s patentovanou technologií silikonové desky a pixelů. Jediné kreativní školní batohy, aktovky, tašky přes rameno, vaky na záda, penály, peněženky, pouzdra či poznámkové bloky na trhu. Školáci a studenti mohou mít každý den na batohu či penálu jiný motiv, vzhled a odlišit se. Zároveň u dětí předškolního věku a nižšího školního věku tento patentovaný princip výrazně rozvíjí fantazii, kreativitu a jemnou motoriku.

Můžete se registrovat do našeho eshopu jako VO či MO partner a po dohodě s námi Vám nastavíme velkoobchodní ceník a dohodneme další podmínky spolupráce. Těšíme se!

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora

O naší firmě

PIXIE CREW je nová česká značka a zároveň jméno produktů, které jsou tvořeny “na zelené louce” pro tvořivý svět dětí. Klíčovým prvkem produktu jsou silikonová deska a pixely. Pixely lze opakovaně umisťovat a vyměňovat – tím se tvoří tvary nebo obrázky v duchu Pixel Artu. K dispozici jsou barevné pixely (24 barev), písmenkové a znakové pixely a multipixely (emoji a tématické).

Mezi hlavní produkty PIXIE CREW patří školní batohy a aktovky (známé také jako pixelové batohy nebo Pixelbags), dále pak školní penály, tašky přes rameno, vaky na záda, univerzální pouzdra, kreativní poznámkové bloky, peněženky, edukativní / didaktické pomůcky a ozdobné doplňky jako jsou přívěšky a silikonové náramky.

Pixie je mýtický tvor podobný víle, která podporuje hravost a kreativitu. Crew je skupina lidí se stejným cílem, posláním a zájmy – je to tvůrčí komunita, se kterou by se chtěl každý ztotožnit a být její součástí. Základním tvarem silikonového pixelu je čtverec. Nedílnou součástí je kruh.

Chceme podporovat hravost, zábavu, tvořivost a fantazii dětí a jejich rodičů. Postavit se tak – alespoň na chvíli – lákavému světu počítačů, tabletů a chytrých telefonů.

O našich produktech

Kreativní školní batohy, aktovky, tašky přes rameno, peněženky, pouzdra, poznámkové bloky, silikonové náramky, edupanel, termohrnky a další. Kromě univerzálních a abstraktních motivů a vzhledů se zaměřujeme na tématické kolekce Minecraft, Fortnite, Dino, Meme a další. Své si najdou jak chlapci, tak dívky (zejména puntíkaté kolekce).

Kontaktní údaje

Pixie Crew Group s.r.o. (PIXIE CREW)
Jankovcova 1055/1
17000  Praha
Česká republika
01753789
DIČ

Kontaktní osoba

Milan Gába

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.