Petr Hajzl (BANG )

Nové
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Zabývám se výrobou pletených kožených a provazových výrobků pro výcvik koní.

O naší firmě

Naše firma začala oficiálně podnikat s drobnými výrobky z kůže a pletenými honáckými biči v roce 1990, ale již mnoho let před tím jsme pletly a vázali uzle. Od práskání bičů byl odvozen krátký a jednoznačný název naší firmy BANG.
Inzerát na výrobu bičů, který jsme dávali do časopisu jménem Tramp, se dostal až k jednomu nadšenci v USA. S ním jsme rozvinuly spolupráci a díky učebním materiálům z USA jsme se začali vzdělávat v oboru, ve kterém vyrábíme dnes – pletení z kůže a provazů.
Začali jsme vyrábět výrobky pro koně. V prvních letech bylo důležité navázání kontaktu se zákazníky a to nejlépe osobně. Proto jsme často jezdili na různá česká rodea. Seznamovali jsme se postupně s lidmi od koní, zjišťovali jejich přání a požadavky, které jsme se snažili realizovat.
Sháněli jsme nové a kvalitní materiály a kromě kůže jsme začali vyrábět i z provazů. Postupně jsme se dostávali do podvědomí českých koňáků a cvičitelů horsemanshipu. Díky spolupráci s českými horsemany se naše výrobky dostaly do zahraničí a na těchto trzích jsou dodnes.
Pravidelně jsme se účastnili některých prodejních výstav v České republice a v zahraničí. (Země živitelka, Jaro s koňmi, Kůň)
V současné době se pilně věnujeme hlavně zakázkové výrobě koncovým zákazníkům a obchodním partnerům. V naší výrobě převažují profesionální výrobky pro výcvik koní metodou horsemanship, kožené výrobky, přípravky na ošetření kůže a dárkové a doplňkové předměty. Sortiment výrobků je rozsáhlý, i přesto jsme stále otevřeni novým věcem a rádi splníme přání zákazníka, bude-li to v našich možnotech.
Svým zákazníkům se snažíme poskytnout nejkvalitnější materiály a zpracování. Základem je, aby výrobky plnily svou funkčnost a měly dlouhou životnost. Stále se snažíme zlepšovat a zkvalitňovat naši výrobu nejen novými materiály, ale i technologiemi, které urychlí naši výrobu. Naším cílem jsou výrobky na vysoké kvalitní úrovni s dlouhou životností za příznivé ceny.

Kontaktní údaje

Petr Hajzl (BANG )
Trpišov 6
53821  Slatiňany
Česká republika
13195077

Kontaktní osoba

Lenka Hajzlová, Petr Hajzl

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.