PCC MORAVA-CHEM s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme vlastní řadu NANO hydrofobizační impregnace TopMeister, přípravek na zamodrání dřeva Weiss Holz a také vlastní řadu přípravků na čištění a mytí Flo a Brilless.

Co vám nabídneme

  • Obchodní spolupráci

O naší firmě

Naše společnost byla založena v roce 1992 jako MORAVA-CHEM, spol. s.r.o. Od svého vzniku se zabývala hlavně obchodem s chemickými a karbochemickými surovinami. V roce 2007 se společnost přejmenovala na PCC MORAVA-CHEM s.r.o. V roce 2017 vznikla nákupní platforma distripark.cz jako internetový obchod s chemickými produkty. Zabýváme se prodejem nejen chemie a chemických produktů, ale v našem sortimentu najdete i produkty určené pro domácnost. Svou činnost jsme založili na dlouhodobé zkušenosti holdingu PCC SE ve výrobě a prodeji chemických látek.

O našich produktech

Přinášíme na trh jen ty nejkvalitnější chemické látky a produkty. Našimi technology byly vyvinuty speciální přípravky, které naleznete pouze na našem e-shopu. Jedná se hlavně o přípravek Weiss Holz, který je velmi úspěšný v boji proti zamodrání dřeva a je mezi zákazníky velmi oblíben. Novinkou v našem sortimentu je vlastní řada NANO impregnačních přípravků TopMeister pro ochranu kamene a betonu.

Kontaktní údaje

PCC MORAVA-CHEM s.r.o.
Leoše Janáčka 798/20
73701  Český Těšín
Česká republika
47669063
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.