Pavel Pivka

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Vzhledem k tomu, že podnikáte ve sféře GSM příslušenství, dovoluji si Vás kontaktovat jako potencionálního obchodního partnera.

Velkoobchodní ceny jsou aktuálně nastaveny velmi nízko, protože jsme nebyli s VO nabídkou v ČR spokojeni, rozhodli jsme se konkurenci rozšířit.

Vše vyřešíme individuálně na základě Vašich potřeb. Mj. nabízíme odesílání balíků denně, odběrné místo na Praze 6 a doručení tentýž den po Praze (při obj. do 17:00 v pracovní dny).

Nyní se jen stačí registrovat na FiX-iT.cz K velkoobchodním cenám se dostanete po schválení z naší strany. Nezapomeňte také napsat, na jaké bázi s námi chcete spolupracovat.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping
  • 99% zboží skladem v ČR
  • Doručení tentýž den po Praze
  • Originální díly
  • Opravy základních desek
  • Repasování LCD displejů Apple, Samsung

O naší firmě

Jednou z klíčových hodnot naší společnosti je poskytnout zákazníkům co největší přínos z rozhodnutí spolupracovat s FiX-iT.cz. Víme, že důvěra a spokojenost našich partnerů je klíčem k stabilnímu a efektivnímu podnikání.

O našich produktech

Specializujeme se převážnější na náhradní díly: Originální baterie, repasované originální LCD displeje, opravy základních desek a mnoho dalšího.

Připravíme pro Vás specializovaný ceník. Kdykoliv můžete zkontrolovat individuální cenu výrobku bez zbytečného čekání na speciální výpočty.

Pokud provozujete například servis mobilních telefonů, nebo svůj vlastní e-shop, zaregistrujte se a staňte se naším velkoobchodním odběratelem. K velkoobchodním cenám se dostanete po schválení z naší strany.

Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vaší společností. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Kontaktní údaje

Pavel Pivka
Verdunská 37
160 00  Praha 6
Česká republika
74395203

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.