Pavel Boček (Superplechacek.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Originální dárky od nás.

Provádíme originální potisk na plecháčky, keramické hrnečky, polštářky, trička a další výrobky pro potěšení vás či vašich přátel. Všechny návrhy vypracovávají naši grafici, je tedy možné kterýkoliv motiv upravit dle vašeho přání a mít tak svůj jedinečný originál. Stejně tak je možné nám zaslat vaši fotografii nebo text, který chcete natisknout a my se o vše postaráme. Věříme, že se vám budou naše výrobky líbit a třeba s nimi uděláte někomu radost pod stromeček, k narozeninám, svátku naším tričkem, nebo si zpříjemníte chvilku u kafíčka, čaje, čokolády, případně něčeho ostřejšího s jedním z našich hrnků, či si pohovíte např. na našich polštářcích.

Potisk plecháčků, hrnků a polštářků provádíme profesionální sublimací za použití jedněch z nejkvalitnějších barev na trhu od firmy SAWGRASS, na trička a ostatní textil používáme přímý digitální potisk na tiskárně RICOH, proto je konečný produkt velmi trvanlivý u textilu prodyšný a určený pro každodenní použití.

Pořídit si u nás ale můžete i veselé ponožky, které vám zpříjemní každý všední den nebo svátek.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Kdo jsme?

Doufáme, že pozemšťané.. 🙂

Jsme ryze rodinná firma, která se skládá ze tří pracujících na návrzích a chodu firmy a jedné čumilky, co se jen veze, protože, dle našich zákonů, děti pracovat nemohou 🙂 Za to člen, který už pracovat může, je v\studovaná grafická designerka a vnáší do našich výrobků osobitý styl a kousek sebe.

Jsme tak trochu workoholici, zvyklí pracovat i o víkendech, svátcích a pátky si nekrátíme, nemusíte tedy čekat až na pondělí s vaší objednávkou, protože v pondělí už může být na cestě. Také velmi často přidáváme nové motivy našich plecháčků, hrnečků, polštářků, triček a dalšího zboží.

Nejsme velkovýrobna, netiskneme stovky produktů denně, spíše si zakládáme na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, jak v individuálních úpravách hotových motivů, tak i v úplně nových návrzích dle zaslaných zadání. Rádi pro vás vyrobíme jeden originální kousek, tak i sérii například pro zaměstnance vaší firmy jako dárek, kde každý výrobek bude mít třeba osobní věnování konkrétnímu člověku, nebo třeba i sérii několika triček a hrnečků pro váš výlet s přáteli na vodu.

Kontaktní údaje

Pavel Boček (Superplechacek.cz)
Svéradice 96
34101  Svéradice
Česká republika
64389201
DIČ

Kontaktní osoba

Pavel Boček

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Pavel Boček

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty