PARUKY JILLY LENAU s. r. o. (Paruky pro každého)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Na českém trhu působíme v oblasti prodeje parukových produktů pro nemocnice, zdravotnické prodejny, ale i kadeřnické salony, reklamní studia a butiky již 26 let. Zásobujeme cca 60 prodejen po celé republice. Nabízíme jak paruky, tak příčesy a tupé, veškerý doplňkový sortiment pro ženy, muže i děti. Zboží je kvalitního původu od německé firmy s certifikací a bylo oceněno i mezinárodní cenou kadeřnické asociace. Naše firma nepůsobí pouze jako prodejce, ale zajišťujeme i následný servis pro výrobky, psychologickou podporu pro onkologicko nemocné klientky, terapeutická sezení a zázemí zkušených lektorů a terapeutů. Dlouhodobě spolupracujeme i s neziskovými organizacemi pomáhajícími nemocným ženám – např. Maminy s rakovinou paní Šárky Šteinochrové.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping
  • komisní prodej
  • zázemí spolehlivé firmy s tradicí

O naší firmě

Naše firma vznikla v roce 1994 jako malé sdružení dvou vlastníků. Bez úvěrů a dotací se nám podařilo během následujících devíti let rozjet firmu rodinného typu  zasobující přes šedesát zdravotnických prodejen, butiků, nemocnic, reklamních agentur a kadeřnických salonů parukami pro ženy, muže i děti.

Při výběru dodavatele jsme trvali na zodpovědné evropské firmě, která bude za kvalitu svých výrobků ručit, což se nám v praxi opravdu osvědčilo. Výrobky německého a slovenského dodavatele jsou cenově dostupné a hlavně jejich kvalita je pro nás jistotou bezproblémových obchodních transakcí s našimi odběrateli. Za 26 let aktivní činnosti jsme řešili pouze jednotlivé případy reklamací a i ty nebyly vždy způsobeny výrobní chybou nebo vadou materiálu, ale spíše nevhodným zacházením ze strany zákazníka. I přesto se v takovýchto případech snažíme o to, aby obě strany byly spokojené a jméno Jilly Lenau v zákaznících asociovalo pouze příjemné vzpomínky.

V současné době zásobujeme hlavně nemocniční a zdravotnické prodejny, lékárny, specializovaná kadeřnictví, ale i síť obchodů. Nabízíme spolupráci formou přímeho prodeje, komisního skladu nebo dropshippingu – expedice zboží vašemu zákazníkovi přímo z našeho skladu.

Nabízíme pomoc i v oblasti následné péče – ať již úpravy výrobků nebo terapeutická a komunitní setkávání klientů postižených vážnou chorobou, případně jejich rodinných příslušníků, kteří tuto těžkou životní situaci musí řešit také. Nejsme pouze prodejci, chceme být pro naše klienty přítelem a pomocnou rukou i ve chvílích, kdy naše výrobky pro ně nejsou vůbec důležité.

 

O našich produktech

Naše výrobky jsou vyráběny z kvalitního umělého vlákna s inteligencí a tepelnou pamětí. Účes modelu je přednastaven a tepelně zafixován, takže se po vyprání, navlhnutí atd. vrátí zpět do původního stavu. Péče o paruky jev tak pro jejich majitelky velmi jednoduchá a nekomplikovaná.

Paruky z pravého vlasu vyžadují péči důkladnější. Jedná se o prémiové pravé vlasy, navíc zpracované tzv. REMY metodou – tedy jednotlivé vlasy jsou skládány ve směru růstu tak, aby se zbytečně vlas netřepil a jeho jednotlivé vrstvy se nelámaly. Vlákno je pak lesklejší, pevnější a odolnější.

Struktura modelů je neustále obnovována, stejně jako barevná škála melírů a variant. V poslední době k nejoblíbenějším trendům patří tzv.ROOTED  a OMBRE zpracování barev – což je různý způsob imitace odrůstajících vlasů. Velmi přirozené a vyhledávané.

Novinkou v naší nabídce je systém permanentních tupé pro pány, která vydrží bez většího zásahu od 2 týdnů do půl roku připevněná na hlavě zákazníka bez potřeby jej večer sundavat.

V současné době nabízíme cca 300 různých modelů v téměř stovce barevných variant a způsobech zpracování. Naše heslo Paruky pro každého tedy není vůbec nadnesené. Vybere si od dítěte, či náročného muže až postarší dámu úplně každý.

Kontaktní údaje

PARUKY JILLY LENAU s. r. o. (Paruky pro každého)
Okružní 2940/54
35201  
Česká republika
29073952
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.