PARTICO s.r.o. (PARTICO.cz)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme nadšenci a oslavy nás jednoduše baví. Jsme připraveni vám kdykoliv pomoci. Můžete nám napsat nebo zavolat a společně připravíme vaši nezapomenutelnou oslavu. Stylové oslavy pro všechny.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Rychlé dodání
  • Osobní přístup
  • Party poradna
  • Kvalitní produkty
  • Tajnou přísadu

O naší firmě

Jsme nadšenci a oslavy nás jednoduše baví. Věříme, že každý si zaslouží boží a stylovou oslavu narozenin nebo svatbu. Uspořádejte nezapomenutelnou oslavu s kvalitními dekoracemi.

Vybrané dekorace vám doručíme do 1 – 2 pracovních dnů. Osobní přístup je u nás skoro jako mantra a vždy se těšíme, když můžeme pomoci.

O našich produktech

Stylové oslavy si zaslouží stylové dekorace, proto u nás najdete vše potřebné na svatbu, oslavu narozenin, rozlučku se svobodou … od balónků, přes vystřelovací konfety až po dřevené nebo svítící dekorace. Ale ať jsme konkrétnější, vybírat můžete nejen z klasických latexových balónků, ale i z fóliových, dále u nabízíme svíčky, papírové dekorace jako lampióny, rozety, pompomy, bannery, frkačky, dekorace do fotokoutku, talíře, kelímky, ubrousky, jmenovky, organzy, tyly, běhouny, stuhy, krabičky na výslužku, plyšáky, fotoalba a nebo přímo námi vyráběné svatební vývazky.

Kontaktní údaje

PARTICO s.r.o. (PARTICO.cz)
Rybná 716/24
11000  Praha – Staré Město
Česká republika
08995893

Kontaktní osoba

Jana Bláhová

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.