panfitinka.cz s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Ručím hlavou za kvalitu svého zboží. Nabízím pouze osobně prověřené produkty, u kterých můžu zaručit dlouhodobou spolehlivost. Všechny dodavatele osobně znám. Pro Váš výhodný nákup vždy vybírám zboží s ohledem na nejlepší poměr kvality k ceně.

Co vám nabídneme

  • Velkoobchodní ceník
  • Produktové školení
  • Technická podpora
  • Odborná montáž

O naší firmě

Společně s odborníky a spolupracujícími partnery přináším pouze kvalitní a ověřené produkty pro instalace vody, plynu a topení. Spousta teoretických i praktických rad a doporučení vám usnadní úspěšnou realizaci vašeho projektu. Z kvalitních věcí, služeb a řešení máme opravdovou radost!

O našich produktech

Hledáme obchodní partnery pro vybrané značky, které zastupujeme v ČR, SK a PL.

Linea VZ S.r.l.
LineaVZ je italská firma založená roku 1976, která vyvíjí a vyrábí designové produkty pro vytápění domu, pečení a grilování. Nabízí nové řešení pro využívání přírodní a obnovitelné energie dřeva a pelet: krby a kamna se sálavým ohřevem i s teplovodním výměníkem. Přenosné grily na pelety a pizza pece.

Portacool, LLC
Americký výrobce Portacool, LLC vstoupil v roce 1990 na trh se svými přenosnými odpařovacími chladiči navrženými tak, aby poskytovaly ekonomické a efektivní chlazení, kdekoliv je to potřeba. Díky svému stabilnímu růstu se firma stala jedničkou na světovém trhu v oblasti odpařovacích chladicích zařízení s prodejci v 50 státech USA a více než 55 zemích světa. Společnost nabízí své produkty pro aplikace v oblasti automobilového průmyslu, letectví, pohostinství, průmyslu, správy a armády, bydlení, rekreace, fitness, zemědělství a zahradnictví. Společnost sídlí v centru Texasu.

Chemstr – Šafařík s.r.o.
Společnost Chemstr – Šafařík s.r.o. je česká výrobní a distribuční společnost, která vznikla v roce 1991. Orientuje se na prodej produktů své vlastní ochranné značky CHEMSTR®. Produkce CHEMSTR® nabízí širokou škálu chemicko-technických produktů na čištění, odmaštění, svařování, lepení a ochranu v různých průmyslových odvětvích. Mimo jiné se společnost CHEMSTR – ŠAFAŘÍK s.r.o. zabývá distribucí technických sprejů, lepidel, tmelů a epoxidových pryskyřic.

VIR Valvoindustria Ing. Rizzio S.p.A.
Italská společnost VIR funguje již od roku 1971 se sídlem v italské obci Valduggia. Dodává na trh ventily, uzavírací ventily a klapkové ventily z mosazi, bronzu a litiny a nabízí své výrobky pro instalatérské, klimatizační, průmyslové a zavlažovací zařízení. Své produkty vyváží po celém světě. Pobočky společnosti se nacházejí v Evropě, Asii a Severní Americe.

Kontaktní údaje

panfitinka.cz s.r.o.
Libušina 459/101a
77900  Olomouc
Česká republika
04589092
DIČ

Kontaktní osoba

Marcel Zezulka

Marcel Zezulka

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.